شقایق باپیری هم پناهنده شد؟

تیم ملی هندبال بانوان ایران که در رقابتهای قهرمانی جهان حضور دارد که روز جمعه و با پایان رقابتهایش به تهران بازخواهد گشت اما در فاصله دو روز مانده تا زمان بازگشت این تیم، شقایق باپیری یکی از بازیکنان محل اردوی تیم ملی را ترک کرد و تاکنون به محل اقامت ملی پوشان برنگشته است.

خبرگزاری مهر نوشت: شقایق باپیری عضو تیم ملی هندبال ایران است که قرار بود در آخرین دیدار این تیم هم به میدان برود سه شنبه شب و پس از انجام تست پی سی آر محل اسکان تیم ملی را ترک کرد و با وجود پیگیری هایی که مسئولان تیم داشته اند هنوز نتوانسته اند از او خبری بگیرند. در صورتی که این بازیکن به همراه اعضای تیم به ایران برنگردد به نظر می رسد یک پناهندگی دیگر برای ورزش ایران رقم خواهد خورد.

تابناک در این باره نوشت:

یک سایت دانمارکی مدعی شده است که شقایق باپیری، بازیکن تیم ملی هندبال زنان ایران که برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا به سر می‌برد، ناپدید شده است. به دنبال ناپدید شدن 4 ورزشکار کامرونی در این مسابقات، بازیکن 30 ساله تیم ملی ایران هم بدون هیچ اثری، ناپدید و این خبر توسط فدراسیون جهانی و برگزارکننده اسپانیایی، تایید شده است. جومه فورت، مدیر کمیته برگزاری جام جهانی هندبال در این مورد گفت: ما روز سه‌شنبه متوجه ناپدید شدن این بازیکن شدیم و تنها کاری که از دستمان برمی‌آمد، اطلاع دادن به پلیس بود. تیم ایران جمعه به ایران بازمی‌گردد و مسئولان فدراسیون به دنبال این هستند که وی را پیدا کنند.

انتهای پیام

دیباچه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا