نوباوه: سوئیس از ما تقاضای واکسن برکت می‌کرد

بیژن نوباوه‌وطن، خبرنگار سابق صداوسیما و نماینده‌ی تهران در مجلس یازدهم از تقاضای سوئیس از ایران برای خرید واکسن برکت گفت!

به‌گزارش انصاف نیوز، آقای نوباوه با بیان اینکه «مردم غرب از خودشان سؤال می‌کنند که اگر جمهوری اسلامی توان اداره کشور را ندارد، این همه پیشرفت‌های پزشکی چگونه اتفاق افتاده؟»، گفت: تولید واکسن کرونا در ایران غربی‌ها را ترساند؛ چراکه می‌دانند ایران توان تولید واکسن را دارد و این کار را می‌کند و برخی کشورها مثل سوئیس حتی از ما تقاضای واکسن برکت را می‌کردند.

نوباوه وطن در گفت‌وگو با فارس گفت: فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره به اصل پیدایش انقلاب اسلامی و اصل کینه دشمنان از این انقلاب و ملت ایران داشت. رهبر معظم انقلاب به خوبی اشاره داشتند که هر زمانی که ما نشانه‌ای از پیشرفت در هر حوزه‌ای اعم از نظامی و اقتصادی را به منصه ظهور رساندیم، غربی‌ها ناراحت بودند.

وی افزود: پیشرفت‌های انقلاب اسلامی با تئوری غربی‌ها در تضاد است؛ چراکه آنها معتقدند انقلاب اسلامی پاسخگوی نیازها نیست و دائما به عنوان انسان‌های عقب افتاده معرفی کرده‌اند و هر نوع پیشرفتی در ایران آنها را بهم می‌ریزد به ویژه اینکه اگر پیشرفت‌ها در حوزه نظامی، صنایع هوافضا و … باشد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اخیرا هم در حوزه بهداشتی دیدیم که تولید واکسن در کشور غربی‌ها را برآشفته کرد؛ چراکه ایران بالاترین میزان واکسیناسیون را در بین 10 کشور اول دنیا را دارد و خسارت امروز ایران از بیماری کرونا بسیار کمتر از خسارت کشورهایی مانند آمریکا، آلمان و دیگر کشورها از این بیماری است.

نوباوه خاطرنشان کرد: این پیشرفت‌های جمهوری اسلامی بی‌اساس بودن تئوری‌های غربی‌ها را در مورد انقلاب اسلامی را برملا می‌کند به هر حال مردم غرب از خودشان سؤال می‌کنند که اگر ایران عقب افتاده است و جمهوری اسلامی اگر توان اداره کشور را ندارد، این همه پیشرفت‌های پزشکی چگونه اتفاق افتاده است.

وی افزود: هر بخشی که ما تحت فشار تحریم بوده‌ایم به خوبی رشد کرده‌ایم و هر جا که غربی‌ها با آن مقابله داشته‌اند، مانع پیشرفت‌ها ما نتوانستند که شوند بلکه باعث رشد ما شدند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تولید واکسن کرونا در ایران غربی‌ها را ترساند؛ چراکه می‌دانند ایران توان تولید واکسن را دارد و این کار را می‌کند و برخی کشورها مثل سوئیس حتی از ما تقاضای واکسن برکت را می‌کردند و رسیدن ایران به این مرحله درواقع به معنای شکست تئوری‌های غرب مبنی بر عقب ماندگی جمهوری اسلامی ایران است و این ارزش بسیار بالایی دارد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این کشورتقاضای گسیل اساتیدبرای تدریس دموکراسی وقوانیت حقوق شهروندی در دانشگاه هایش ننموده؟؟؟اخر۴۳ سال است از حل این چالش درمانده اند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا