پاسخ ایران به حمله‌ی احتمالی به مراکز هسته‌ای چه خواهد بود؟

یک‌ مقام ارشد نظامی درباره‌ی پاسخ ایران به حمله‌ی احتمالی به مراکز هسته‌ای گفت: در صورتی عملی شدن تهدید علیه مراکز هسته‌ای کشور، نیروهای مسلح ایران تمامی مراکز، پایگاه‌ها، مسیر و فضای استفاده ‌شده برای عبور و مبداء تجاوز را مورد حمله کوبنده قرار می‌دهند.

به‌گزارش فارس، سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) در جمع فرماندهان ارشد سپاه در رزمایش پیامبر اعظم17 اظهار داشت: هرگونه تهدید مراکز هسته‌ای و نظامی جمهوری اسلامی از سوی رژیم صهیونیستی بدون چراغ سبز و حمایت آمریکا امکان‌پذیر نیست.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) افزود: در صورتی که تهدیداتی از این دست جنبه عملی به خود بگیرد، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بدون درنگ، تمامی مراکز، پایگاه‌ها، مسیر و فضای استفاده ‌شده برای عبور و مبداء تجاوز را بر اساس طرح‌های عملیاتی تمرین شده مورد حمله کوبنده قرار خواهد داد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. کاش پایگاه ها و فضاها و مسیرها و مبداء اخلاس و رانت و دزدی ها در کشور رو مورد حمله قرار میدادید

    1
    2
    1. مبدأ و خواستگاه اختلاس ها از طرف دولتی بود که مثل منافقین دنبال انحلال نیروهای مسلح بخصوص قدرت موشکی سپاه بودند، لذا شما بهتر است با این جملات دشمن شاد کن به تضعیف قدرت دفاعی کشور نپردازید چون به اندازه کافی رسانه های دشمن از این ادبیات برای تخریب قدرت دفاعی کشور استفاده می کنند،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا