نوباوه: اقدام مهدوی‌کیا خیانت به ملت ایران است!

بیژن نوباوه وطن، نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ورزشکاری که با لباس منقش به پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقه فوتبال حاضر شده برخورد قانونی لازم صورت گیرد؛ چراکه اقدام وی خیانت به ملت ایران است.

فارس نوشت: نوباوه وطن با اشاره به بازی مهدی مهدوی‌کیا در یک بازی فوتبال با لباس منقوش به پرچم رژیم صهیونیستی گفت: ماجرای عادی‌سازی ارتباط با رژیم صهیونیستی مدت‌هاست که از سوی کشورهای غربی به ویژه انگلستان که خود تشکیل‌دهنده این رژیم منحوس است، آغاز شده است.

وی افزود: آنها تلاش می‌کنند با عادی‌سازی روابط آرمان فلسطین و تظلم‌خواهی فلسطینی‌ها را در برابر رژیم صهیونیستی و اشغال سرزمین‌شان تحت‌الشعاع قرار دهند و رژیم صهیونیستی را یک رژیم مشروع جلوه دهند، در حالی که کشورهای عربی همچون کشور الجزایر در واکنش‌هایی مثبت از جمله تقدیم جایزه خودشان در قهرمانی تیم فوتبال کشورشان به فلسطینیان نشان دادند که آرمان فلسطین آرمان جهانی اسلام است و مردم مسلمان به آن اعتقاد دارند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در این حال وقتی شاهد هستیم برخی کشورهای حوزه جنوب خلیج فارس ضمن تلاش برای عادی‌سازی روابط با برگزاری مسابقات ورزشی و شخصیت‌های کشور مسلمان را به این وادی بکشانند و در مسابقات مختلف آنها را به صحنه بیاورند، نشان‌دهنده توسعه وسیع جهانی این اقدام علی فلسطینیان است.

نوباوه خاطرنشان کرد: اینکه ما می‌بینیم یک ورزشکار از کشور ما متأسفانه در این بازی‌ها شرکت می‌کند، در حالی پرچم رژیم صهیونیستی را نقش بسته، در مرحله اول نشان‌دهنده عدم آگاهی این ورزشکار کشورمان است که نه آرمان فلسطین را می‌فهمد و نه اعتقادی به مبارزه با ظلم دارد.

وی افزود: ما نباید به گونه‌ای عمل کنیم که جمهوری اسلامی ایران را در مواجهه با رژیم صهیونیستی به وضعیتی درآوریم که کسی نسبت به توجه انقلاب اسلامی به آرمان فلسطین شک کند و این اقدام ورزشکار کشورمان در مسابقه فوتبال قابل پیگیرد قانونی نیز هست. وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال باید نسبت به این گونه اقدامات حساسیت نشان دهند و اجازه یک چنین توهینی را به ملت ایران ندهند که ورزشکاری از آرمان انقلاب اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین سر باز زند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: ورزشکاری که اقدام به این کار کرده باید به خاطر اقدامش از ملت ایران عذرخواهی کند و باید با وی برخورد قانونی صورت گیرد؛ چراکه اقدام وی خیانت به ملت ایران است و درواقع هم خیانت به ملت ایران و هم به ملت فلسطین.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. بیژن خان چرا انقدر “جو” می دی ، کدوم خائن ؟
  200 کشور پرچمشان بوده ، اسرائیل هم یکیش ، مهدوی کیای بدبخت چیکاره است که فوری برچسب میزنی .

  شما چند سال خبرنگار بودی در امریکا ، خوبه همه بهت بگن جاسوس سیا؟!!! خوشت می آید ؟!!!

  بس است دیگر ، چهار دهه است که ملت را به تخته بستید که با این نرو ، با آن نیا ، اینجا نشین ، آنجا حتما بشین ، بخدا زشت است شما آبروی اسلام و مسلمین را بردید .

  تا کی میخواهید بنام انقلاب اسلامی بر تن نحیف و ضعیف ملّت شلاق بزنید ؟!!! اگر اسرائیل رژیم غاصب است و ارتباط با او ممنوع ، پس شما و کسانی که به شما ماموریت دادند که به امریکا بروید و خبر تهییه کنید و غذای شیطانی (امریکایی)بخورید و بیاشامید ، باید به دلیل حضور در کشور شیطان بزرگ محاکمه و زندانی شوید!!!

  مشی غلط داده ی صحیح بشما نمی دهد جناب نوباوه وطن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا