وزیر اقتصاد: هر ماه اخبار خوبی از گشایش به ملت شریف داده خواهد شد!

احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد دولت سیزدهم گفت: علی‌رغم فشار و سختی‌های پیشِ‌رو با آغاز برنامه‌های مدون، امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود و هر ماه اخبار خوبی از اقدامات و گشایشات به ملت شریف داده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: امروز 14 دی جلسات مشترکی با وزیر صمت و رئیس کمیسیون اصل نود برگزار کردیم و مقرر شد مشکلات گره‌خورده سالهای قبل مربوط به امور گمرکی را هر هفته بررسی و خروجی‌های این عملیات را مشخص و اعلام نماییم.

وی افزود: یکی از برنامه‌ریزی‌های ما در وزارت اقتصاد الهام از عملکرد سردار سلیمانی و مدیریت جهادی ایشان است که اصلاح مشکلات و ساختارهای موجود در حوزه‌های بیمه‌ای، مالیاتی، گمرکی و بانکی، بخشی از این اقدامات جهادی است.

خاندوزی خاطرنشان کرد: علی‌رغم فشار و سختی‌های پیشِ‌رو با آغاز برنامه‌های مدون، امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود و هر ماه اخبار خوبی از اقدامات و گشایشات به ملت شریف داده خواهد شد.

وی با اشاره به مدیریت جهادی و همه‌جانبه سردار سلیمانی در امور کشور گفت: پیشنهاد می‌شود به‌پاس جهاد خالصانه این شهید بی‌ادعا، روز شهادت ایشان به روز ملی جهاد نام‌گذاری شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه کرد: اگر مسئولان مانند شهید حاج قاسم سلیمانی برنامه‌ریزی و تلاش مخلصانه و مردمی داشته باشند، عرصه حیات ما به نمایشگاهی از جهادهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی مبدل خواهد شد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. انشالله خبرهای خوش اقتصادی از جنس اتفاقات اقتصادی و معیشتی این شش ماه نباشد!!!!!آمین

  2. انصاف نیوز عزیز با سلام و درود
    جناب احسان خان خاندوزی همین چند مدت قبل ، خبر خوش بی نوا دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی ریاست جمهور را ، سرابی بیش نخواند و قلم قرمز بر آن کشید ، حال ما چگونه خبر خودش را سراب قلمداد نکنیم ؟!!!
    ملت از ریسمان سیاه و سفید این بی انصاف ها میترسد ما به این دروغها و کلکها اعتماد نداریم ، اساسا به این دولت که مشروعیت ملی ندارد اعتماد نداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا