«زمانی که مطمئن شدم عربستان پشت ایران‌اینترنشنال است جدا شدم»

کیهان نوشت: «سردبیر سابق شبکه سعودی اینترنشنال گفت: زمانی که مطمئن شدم عربستان سعودی در پشت پرده این شبکه است، از این شبکه جدا شدم!

محمد منظرپور، سردبیر جدا شده از شبکه ایران اینترنشنال در مصاحبه با یکی از رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور، بیان کرد: یکی از مدیران سابق بی‌بی‌سی با من تماس گرفت و گفت ما درصدد راه‌اندازی یک شبکه تلویزیونی تحت عنوان ایران اینترنشنال هستیم. خدمت ایشان عرض کردم که من شنیده‌ام این شبکه توسط عربستان سعودی بودجه‌اش تأمین می‌شود. وی گفت: من به شما اطمینان می‌دهم که یک ریال از طرف سعودی وارد این شبکه نمی‌شود. قرار بود که مبنای سیاست سردبیری ما همان سیاست سردبیری بی‌بی‌سی جهانی باشد.

وی ادامه داد: بعد در ریاض تحولاتی رخ داد و کودتایی شد و یک‌سری مدیریت‌ها عوض شد، از آنجا بود که در سیاست‌های سردبیری ما هم تغییراتی رخ داد که من احساس کردم خط بسیار خطرناکی را دنبال می‌کنند. مثل پوشش مجمع سالیانه مجاهدین خلق(منافقین)، پوشش حمله طرفداران آقای شیرازی با قمه به سفارت ایران و پوشش حمله گروهک الاحوازیه به رژه نظامی ایران در اهواز توسط این شبکه؛ این آغاز پایان من در ایران اینترنشنال بود».

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این منظرپور اصلا کاره ای نبود. این منظرپور اخراجی صدای امریکائه و ادم مهمی نیست. یه روز رفت اینتر نشنال و قرار بود همکاری بکنه که نشد. ببین کیهان کارش به کجا رسیده که به مصاحبه شهرام همایون (معروف به شهرام شارلاتان) با منظرپور استناد میکنه

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا