واکنش وزیر ارتباطات به نامه‌ی دو کودک

«عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات دولت سیزدهم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: نامه‌ای را یکی از دوستان با واسطه‌ای برای من فرستاده بود. نامه ۲ فرزند خردسالش خطاب به من و گله از بی‌کیفیتی اینترنت منزل‌شان بود. وقتی خواندم واقعا متاثر شدم و خوب حق دارند.

به گزارش ایرنا وزیر ارتباطات افزود: وضعیتی که این عزیزان به آن اشاره کرده‌اند، وضعیت نابه‌سامان اینترنت خانگی است که با سیاست‌های غلط و تلمبار شده در یک دهه گذشته به وجود آمده است، به گونه‌ای که حالا بین ۱۸۱ کشور رتبه ۱۴۲ را داریم. وضعیت تلفن همراه هم اگرچه بهتر از ثابت است (رتبه ۷۰) اما آن هم نیازمند بهبود است که به صورت مستمر پیگیری می‌کنم.

زارع‌پور تاکید کرد: اصلاح این رویه در کوتاه‌مدت امکان‌پذیر نیست، اما برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدتی برای افزایش کیفیت و سرعت شبکه ارتباطی کشور تدارک دیده‌ایم.

وی افزود: پروژه «فیبر نوری نقاط» از دهه فجر امسال کلید می‌خورد و تا پایان دولت سیزدهم ۲۰‌میلیون پورت پرسرعت مبتنی بر فیبر نوری برای منازل و کسب و کارها راه‌اندازی می‌شود. البته تحقق این پروژه بزرگ ملی نیازمند عزم ملی است که دولت سیزدهم خود را برای آن آماده کرده است.

این عضو کابینه دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: «این چهار هزار تومان سرمایه اولیه آقا محسن و آقا محمد را هم به سرمایه‌گذاری این پروژه مهم اضافه می‌کنم و مطمئنم برای این پروژه به اندازه چندهزار میلیارد تومان برکت دارد.» مردم ما شایسته سرعت‌های چند صد مگابیتی اینترنت هستند که دور از دسترس نیست.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. لب کلام: کاستیهای امروز، حاصل عملکرد دولت گذشته است؛ اگر از عملکرد ما پرسیده باشید: اگر + کاش = بهبود

  1
  1
 2. والا تا قبل از اینکه تو بیای پا تو بذاری رو سیم اینترنت وضع سرعت و کیفیت اینترنت از اینی که هست بهتر بود ! هیکلتو رو از رو اینترنت بردار شاید یه فرجی شد!

  2
  1
 3. قسمت اولشو همکارم گفت ادامه شو من میگم اول اینکه کمکاریش مال دولت قبله ودوم اینکه پروژه بسی سنگین وعزم ملی میخادو زمانبره فردا نگید کاری نکردیا منکه گفتم زمان بره . لبکلام: اب پاکی

 4. آخی جناب وزیر، نامه دو کودک خردسال رو خوندی واقعا متاثر شدی! چه رمانتیک، ما هم از تاثر شما ، متاثر شدیم. خدا قوت، تاثر و متاثر شدن خیلی زحمت و مرارت داره، خسته نباشی دلاور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا