مخبر: در این دولت تحول اساسی در مناسبات بین‌المللی اتفاق افتاد

محمد مخبر، معاون اول دولت سیزدهم گفت: یک تحول اساسی در مناسبات بین المللی در این دولت اتفاق افتاد و البته سفر آیت‌الله رئیسی به روسیه هم یکی از ابعاد تحول اساسی دولت در حوزه روابط بین الملل است.

به گزارش تسنیم، جلسه صبح امروز هیات دولت به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

وی در این جلسه با اشاره به سفر رئیس‌جمهور کشورمان به روسیه اظهار داشت: سفر آیت‌الله رئیسی به کشور روسیه دارای اهمیت خیلی زیادی است و روی هم رفته باید بگوییم که در حال حاضر یک تحول اساسی در مناسبات بین المللی در این دولت اتفاق افتاد و البته سفر آیت‌الله رئیسی به روسیه هم یکی از ابعاد تحول اساسی دولت در حوزه روابط بین الملل است.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به درخواست‌های متعدد برای سفر مسئولان ایرانی به سایر کشورها، ادامه داد: در حال حاضر مناسبات با همسایگان بسیار خوب پیش می‌رود.

مخبر در ادامه با اشاره به روز هوای پاک و لزوم توجه جدی به این موضوع گفت: تصمیمات خوبی در خصوص مسائل محیط زیستی و هوای پاک در دولت گرفته شده که البته اجرای برخی از آن‌ها ممکن است زمان‌بر باشد ولی مردم باید بدانند که موضوع محیط زیست برای مسئولان دارای اهمیت است و همواره به این مسائل توجه جدی می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: معاونت زنان و امور خانواده در این ایام اقدامات بسیار خوبی را در دستورکار قرار داده و ان‌شاالله همه دستگاه‌ها باید کمک کنند تا این موضوع در دولت به خوبی پیش برود چرا که دولت رسیدگی به امور زنان و خانواده را از اولویت‌های خود می‌داند و مقید به این موضوع است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا