وزیر اطلاعات: وحدت امروز مجموعه جامعه اطلاعاتی باعث ناامیدی دشمنان شده است

وزیر اطلاعات گفت: هم‌افزایی و وحدتی که امروز در مجموعه جامعه اطلاعاتی بوجود آمده است، باعث ناامیدی دشمنان، معاندین و فتنه‌گران و خشنودی مسئولین نظام و مردم شده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات، حجت الاسلام والمسلمین خطیب در جمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: امروز همُّ و غمِّ دولت، اصلاح وضعیت معیشت مردم است تا سفره مردم بزرگتر و رنگین‌تر شود.

وزیر اطلاعات در مجمع عمومی نمایندگان طلاب که در سالن جلسات جامعه مدرسین قم برگزار شد، گفت:

– این دولت وارث مشکلاتی است که از گذشته به ارث رسیده و در کنار آن، دشمنی‌های آمریکا، اسرائیل و … فشارهای مضاعفی را بر ملّت بزرگ ایران تحمیل کرده که دولت تمام تلاش و همت خود را بکار خواهد گرفت تا مشکلات مردم حل شود.

– دشمن در افغانستان، عراق، سوریه و … وارد شده و فتنه‌ای مثل داعش را راه انداخت تا به ایران آسیب برساند و تمام امکانات و توانمندی‌های خود را بسیج کرده‌اند تا فشار حداکثری را وارد نمایند.

– امروز، «دشمنی دشمن» و «فتنه‌گری فتنه‌گران داخلی» دست به دست هم داده تا برای مردم هزینه‌هایی را ایجاد کنند؛ امّا با راهبری‌های مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، تلاش‌های نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی و اقتدار ایران اسلامی، موقعیتی برای کشور فراهم شده که در منطقه و دنیا بی‌نظیر است.

– یکی از مؤلفه‌های قدرت ایران اسلامی، مردم ما هستند که پای نظام و انقلاب ایستاده اند؛ اما مطالبه‌گر هم هستند و باید برای رفع مشکلات آنان تلاش کرد.

– امروز افتخار ما این است که نیروهای مسلح ما دارای اقتداری هستند که این اقتدار، حرف اول را در منطقه زده و کسی نمی‌تواند گوشه چشمی نسبت به این سرزمین داشته باشد.

– بعد از جنگ جهانی دوم کسی جرأت اقدام علیه منافع آمریکا را نداشت؛ اما ایران اسلامی هیمنه آنان را درهم شکست.

– محور مقاومت پشتوانه عظیم انقلاب اسلامی ایران است و محور مقاومت، رژیم صهیونیستی و آمریکا را در منطقه با ذلّت روبرو کرده است.

– از دیگر مؤلفه‌های قدرت بزرگ در کشور، سرکار آمدن دولت انقلابی، ولایی و جهادی است که شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی می‌باشد تا از مشکلات مردم بکاهد.

– امروز همُّ و غمِّ دولت، اصلاح وضعیت معیشت مردم است تا سفره مردم بزرگتر و رنگین‌تر گردد.

– امروز در فروش نفت و تأمین ارز با همه تحریم‌های بانکی به لطف الهی و همت مسئولان و همراهی مردم، موفقیت‌های خوبی به دست آورده‌ایم.

– اختلاف نظر لازمه یک دولت پویاست؛ اما رئیس دولت، نظر واحد را اعلام خواهد کرد تا شاهد روند ثابت در تصمیمات کشوری باشیم.

– بهبود روابط با کشورهای منطقه و دنیا از برنامه‌های مهم دولت مردمی سیزدهم است و بدنبال گسترش روابط و بهبود وضعیت در موضوعات گوناگون هستیم.

خطیب درباره‌ی مذاکرات وین گفت:

– خوشبختانه هیأت ایرانی در وین با عزت حضور داشته و از حقوق ملّت دفاع می‌کند.

– هماهنگی و وحدت خوبی میان سران قوا، دولت، مجلس و دیگر دستگاه‌های حاکمیتی وجود دارد و دشمن در تلاش است تا خدشه‌ای به این وحدت و تعامل وارد نماید.

وزیر اطلاعات با اشاره به سفر رئیس جمهور به روسیه گفت:

– این سفر ارزشمند و راهبردی، موقعیت‌های بهتری را برای جمهوری اسلامی فراهم خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب همچنین گفت: انتظاری که رهبری معظم انقلاب، دولت و مردم از حوزه‌های علمیه دارند، جهاد تبیینی و روشنگری و مقابله با جنگ‌های ترکیبی و ادراکی است که دشمنان علیه ملّت تدارک دیده‌اند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. وزیر اطلاعات گفت: هم‌افزایی و وحدتی که امروز در مجموعه جامعه اطلاعاتی بوجود آمده است، باعث ناامیدی دشمنان، معاندین و فتنه‌گران و خشنودی مسئولین نظام و مردم شده است.

    الله اکبر###### صد هزار بار الله اکبر####یک میلیون بار الله اکبر##### یک میلیاردبار الله اکبر##########
    به تعداد موجودات عالم الله اکبر

    به بزرگی خدا الله اکبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا