وزیر آموزش و پرورش: خانواده‌ها فرزندان خود را به مدارس بفرستند

یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم با بیان اینکه «خانواده‌ها فرزندان خود را به مدارس بفرستند»، گفت: ستاد ملی کرونا تا به اینجا موردی مبنی بر تعطیلی یا کم‌رنگ‌شدن مدارس اعلام نکرده و بهتر است دانش‌آموزان با رعایت موارد بهداشتی در کلاس حاضر باشند.

به‌گزارش فارس، نوری وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه افتتاح ۸ پروژه آموزشی خیرساز شهرستان ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار‌کرد: امیدواریم که نهضت مدرسه‌سازی تداوم پیدا کند و از دست‌اندرکاران به ویژه خیرین عزیز به جهت ساخت مدارس باکیفیت تشکر می‌کنم.

وی افزود: مدارس کاملا باز است و توسط ستاد ملی کرونا نیز اعلام شده و امروز می‌بینیم که در حوزه حمل و نقل‌ها در از طرق هوایی، ریلی و زمینی چون گذشته باز است و افراد کنار یکدیگر با رعایت موارد بهداشتی از جمله استفاده از ماسک قرار دارند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نقش اساسی ماسک در پیشگیری از ویروس امیکرون بیان‌کرد: گویا تعدادی برای خودشان از این وضعیت برداشت‌هایی دارند و مدارس باز بوده‌ و خانواده‌ها فرزندان خود را به مدارس بفرستند.

نوری در پاسخ به سوالی مبنی بر نگرانی خانواده‌ها با توجه به افزایش مبتلایان به سویه جدید، تصریح‌کرد: در حال حاضر ستاد کرونا موردی مبنی بر تعطیلی یا کم‌رنگ‌شدن مدارس اعلام نکرده و بهتر است دانش‌آموزان با رعایت موارد بهداشتی در کلاس حاضر باشند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص بررسی طرح رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح‌کرد: این طرح از روز یکشنبه در دستور کار کمیسیون قرار داشته و امروز نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا