واکنش مدیرعامل مس به ماجرای جادوگری: ضدانقلاب به فوتبال ایران می‌تازد!

مدیرعامل باشگاه مس کرمان درباره‌ی اتهام جادوگری به این باشگاه با بیان اینکه «شبکه‌های ضدانقلاب با این فیلم به فوتبال ایران می‌تازند»، گفت: سرمربی ما محروم بود و نمی‌توانست در حلقه بازیکنان ما حاضر شود. بازیکنان ما به او گفتند که زمین شرایط خوبی ندارد و حسین‌خانی برای بررسی چمن به زمین رفت. نوشته بودند که سرمربی مس کرمان محتویات یک بطری را روی زمین می‌ریزد که او بطری در دست ندارد. یک گوشی موبایل در دست راست حسین‌خانی است و او فقط دستش را تکان می‌دهد.

به گزارش تسنیم، مس کرمان روز گذشته (جمعه) در چارچوب هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال، با نتیجه یک بر صفر مغلوب پارس جنوبی جم شد. پس از این بازی،‌ فیلمی از فرزاد حسین‌خانی سرمربی تیم مس منتشر شد که وارد زمین ورزشگاه تختی جم شده است و به نظر می‌رسد ماده‌ای روی زمین می‌ریزد. این فیلم زمزمه‌های انجام کارهای مربوط به جادوگری توسط سرمربی مس کرمان را مطرح کرد.

محمد کهندل مدیرعامل باشگاه مس در همین باره اظهار داشت:‌ شنیدم که صفحه پخش زنده پارس جنوبی برای اولین بار چنین فیلمی را منتشر کرد که از مدیرعامل این باشگاه خیلی گلایه کردم. حسین‌خانی قبل از بازی به زمین رفت و روی آن قدم زد. پس وقتی مربیان وارد زمین می‌شوند و شرایط چمن را بررسی می‌کنند، همه آنها جادوگر هستند؟ ما شکست خوردیم، اما به نظرم این صحبت‌ها زیبایی فوتبال را می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اتهام جادوگری به باشگاه مس کرمان اتفاقی بسیار زشتی بوده است، به تسنیم گفت: سرمربی ما در این بازی محروم بود و نمی‌توانست در حلقه بازیکنان ما حاضر شود. بازیکنان ما به او گفتند که زمین شرایط خوبی ندارد و حسین‌خانی برای بررسی چمن به زمین رفت. نوشته بودند که سرمربی مس کرمان محتویات یک بطری را روی زمین می‌ریزد که او بطری در دست ندارد. یک گوشی موبایل در دست راست حسین‌خانی است و او فقط دستش را تکان می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان با بیان اینکه شبکه‌های ضدانقلاب با این فیلم به فوتبال ایران می‌تازند، خاطرنشان کرد: باشگاه مس کرمان اهل حاشیه و مسائلی چون جادوگری نیست، اما اگر یک سرمربی به دنبال ریختن مایع باشد، خودش این کار را می‌کند؟ سرمربی می‌تواند مایع را به یکی از اعضای کادر تدارکات بدهد تا او روی زمین بریزد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا