خرید تور نوروزی

احمدی نژاد مدعی شد می‌خواهند او را ترور کنند!

خبر آنلاین :کانال تلگرامی دولت بهار نوشت : رئیس دولت های نهم و دهم به اظهار نظرها درباره حصر فیزیکی‌اش و برخورد قهری با وی واکنش نشان داد.

محمود احمدی نژاد، رئیس دولت های نهم و دهم، در گفتگویی در پاسخ به این سوال که در چند سال گذشته بحث حصر فیزیکی جنابعالی یا برخورد قهری با شما مطرح بوده است،، گفت: همین الان هم این بحث ها مطرح است.

وی ادامه داد: من اطلاع دارم که برخی جریان ها دنبال این کار هستند. آنها کسانی هستند که در حوزه اندیشه و مدیریت کم می آورند،نمی توانند جامعه را اداره کنند و با حذف و زورگویی و اعمال قدرت، می خواهند نظرات خودشان را جلو ببرند. من از بابت خودم نگرانی ندارم. من خودم را کوچک ملت، در خدمت ملت و فدایی ملت می دانم و چه بهتر اینکه انسان در حال خدمت به یک ملت بزرگ و خدمت به انسانها جانش را تقدیم کند، اما برای جامعه و کشور نگران هستم که عده ای می خواهند با این روش ها، موانع را از پیش پای سلطه گری خودشان بردارند و بر سرنوشت ملت حاکم شوند.

واکنش احمدی نژاد به احتمال حصرش /می خواهند بیایند من را ترور یا حذف کنند؛ بیایند!

رئیس دولت های نهم و دهم افزود: این جای نگرانی دارد و باید تلاش کنیم آن سلطه گری اتفاق نیفتد. البته من بارها گفته ام که آنها در وهم خودشان هستند. ملت ایران ملت بزرگ و رشیدی است و راه خودش را پیدا می کند و تردید ندارم که خیلی زود شرایط را به نفع خودش تغییر خواهد داد. من هم پر کاه و قطره ای در اقیانوس ملت هستم. با اینگونه اقدامات، پایه های آنها تحکیم پیدا نمی کند. می خواهند بیایند ترور یا حذف کنند! از این حرف ها هم دارند می زنند. بیایند حذف کنند! فکر می کنند با حذف چند نفر، می توانند 85 میلیون آدم را مدیریت کنند!؟ اینها آدم های کوچکی هستند که تلقی های اشتباه دارند و بنظرم نمی فهمند که در جامعه چه می گذرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. نه بودنت مهم است ونه نبودنت….شخصی متوهم که برکشیدنش عامل ادباری بر سرنوشت ایندیاربود.اساسا برکشیدنش سناریویی برای سوختن ۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰دلاروتحریم های کمرشکن ومظلومیت اسراییل بود…خدالعنت کندانگلیسی هارا…

    1
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا