خرید تور تابستان

دفاع مستر تیستر از بیمه معده [+انتقادات]

سرویس اجتماعی انصاف نیوز: حمید سپیدنام معروف به «مستر تیستر» درباره‌ی واکنش‌های منفی به ماجرای بیمه کردن معده‌اش با بیان اینکه «پاسخی به این مسائل ندارم»، می‌گوید: کاری نکردیم، یک معده بیمه شده. واکنش‌ها به این موضوع جالب است؛ رسانه های خارجی که از نظر اینها رسانه‌های معاند محسوب می‌شوند حمله می‌کنند و اینها هم در ادامه‌ی آن شروع به حمله کرده‌اند. اینکه پشت قضیه چه چیزی هست را من نمی‌دانم اما بعضی موقع‌ها شک می‌کنیم که دست‌شان در یک کاسه است و شاید مسائل سیاسی مطرح باشد.

آقای سپیدنام در گفت‌وگو با انصاف نیوز می‌گوید: به انتقادات و واکنش‌های منفی به این موضوع پاسخی ندارم و کاری هم به آنها نداریم، در صداوسیما که ممنوع‌التصویر هستیم و دوستان هم کسی که به کشور خدمت می‌کند را می‌خواهند بکوبند. دلیل دیگری برای این واکنش‌ها نمی‌بینم.

وی در ادامه می‌گوید: الان بحث گردشگری غذا که اخیرا در وزارت گردشگری مطرح شده از کجا آمده است؟ سال‌هاست که کار ما گردشگری غذا است که معرفی غذای ایرانی به دنیاست. این کاری است که ما داریم انجام می‌دهیم. یک عده هم ممکن است خوششان نیاید یا بخواهند جوسازی کنند اما ما کاری به این جوسازی‌ها هم نداریم.

«مستر تیستر» گفت: دوستان وقتی می بینند یکی دارد موفق می‌شود می خواهند او را بکوبند. ما داریم کارمان را می‌کنیم خیلی هم موفق هستیم خدارا شکر، غذای ایرانی را به دنیا نشان دادیم و هر گردشگر خارجی می‌خواهد بیاید «مستر تیستر» را می‌بیند.

سپیدنام در پاسخ به این سوال که «آیا غذاهایی که تبلیغ می‌کند به همان میزان که مدعی است سالم هستند و ضرری ندارند؟» گفت: کمتر غذایی در صفحه‌ی اینستاگرام من می‌بینید که فست‌فود باشد. بیشتر غذاها غذای ایرانی هستند.

او در پاسخ به این سوال که «آیا بر اثر پرخوری دچار مشکلی نشده است؟» می‌گوید: از همه سالم‌تر هستیم، گردشگری غذا که ما مشغول انجام آن هستیم، به پر خوری ارتباطی ندارد. وقتی به جایی می‌رویم و آن ارتقا پیدا می‌کند و مشتری‌اش بیشتر می‌شود و… برای ما ارزشمند است حالا هر کسی هر چه می‌خواهد بگوید. ما خیلی کاری به این صحبت‌های منفی نداریم.

«مستر تیستر» در گفت‌وگو با انصاف نیوز با اشاره به واکنش‌های منفی به ماجرای بیمه کردن معده‌اش گفت: ممنونم از شما که حداقل در این دورانی که همه دارند ما را می‌کوبند شما دنبال پاسخ ما هم بودید. کاری نکردیم، یک معده بیمه شده. واکنش‌ها به این موضوع جالب است؛ رسانه‌های خارجی که از نظر اینها رسانه‌های معاند محسوب می‌شوند حمله می‌کند و اینها هم در ادامه آن شروع به حمله کرده‌اند. اینکه پشت قضیه چه چیزی هست را من نمیدانم اما بعضی موقع‌ها شک می‌کنیم که دست‌شان در یک کاسه است و شاید مسائل سیاسی مطرح باشد.

سپیدنام در ادامه افزود: نگاه کنید که یک مسئله‌ی کوچک یک باره سر از شبکه‌ی «من و تو» در می‌آورد و از این طرف هم صداوسیمای خودمان و همه با هم شروع به کوبیدن می‌کنند در حالی که اتفاقی که افتاده طبیعی است و اگر خارج بود همه به‌به و چه‌چه می‌کردند اما به ما که می‌رسد این‌طور می‌گویند.

حمید سپیدنام در پایان گفت: این حمله‌ها در حالی است که ما داریم زحمت می‌کشیم و کارمان را در گردشگری غذا جلوتر می‌بریم. خدمتی که به غذای ایرانی کردیم را هیچ‌کس نمی‌تواند انکار کند. اینقدر در خارج من را می‌شناسند در ایران نمی‌شناسند. نکات منفی همیشه هست و ما کارمان را می کنیم، به هیچ کس هم کاری نداشتیم. کوچکترین واکنشی هم به این حملات نداشتیم. یک نفر هم ممکن است بخواهد بکوبد به دلیل حسادت و هزار دلیل دیگر که همیشه بوده و هست ولی کاری نداریم و به کسی جوابی نمی‌دهی. ما محکم رو به جلو حرکت می‌کنیم تا ان‌شاءلله که غذای ایرانی را جهانی‌تر کنیم.


ماجرای بیمه کردن معده‌ی «مستر تیستر» با واکنش‌های منفی و انتقادات گسترده‌ی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز همراه شده است. بخشی از واکنش‌های توییتری به این ماجرا را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

الیاس جرجندی:

ولی دنیای عجیبی است آقای قاضی! معده پُر «مستر تیستر» بیمه داره اما معده‌ خالی میلیون‌ها نفر نه!!!

سجاد چهرازی:

درشرایط سخت اقتصادی وبد بیمه ای، خبربیمه شدن معده بلاگراینستاگرامی (مستر تیستر) واقعا زجرآوره! طبق آمار: حدود ۹ میلیون نفر درکشور ازخدمات بیمه ای محروم هستن.

محمدرضا باقری:

بیمه تعاون که معده ی یک تیستر رو بیمه کرده، متعلق به کجاست؟ بخش عمده سهام این بیمه برای بانک تعاون و بیمه عشایر و روستاییان است. #وزارت_مردم قصد برخورد با طراحان این حرکت سخیف را ندارد؟

سیدعلیرضا واعظ موسوی:

معده ی مستر تیستر بیمه شده!! و تعجبی نیست از عجایب این جهان بی سرو سامان!! هر زمان برای اندیشه ها ارزش قائل بودند امید است جهان آباد شود. اساتید،علما،نظریه پردازان،در سکوت می زیند و میمیرند،اما شکم بارگان بر تارک جهان می درخشند و رسیدن به شهوات مختلف،ارزش تلقی می شود!!

علیرضا زادبر:

من به خونه ای رفتم که پای مادرشون بخاطر دیابت و مراجعه نکردن به دکتر، باید قطع می‌شد چون حتی پول ویزیت نداشتن. بعد این تصویر رو دیدم. بیمه تعاون معده مستر تیستر رو بیمه میکنه! این لجن است. لجن های باکلاس نئولیبرال، سبک زندگی چریدن یک عده و گرسنه موندن بقیه.عصبانیم، دیگه نمی نویسم

هادی زنوزی:

ببین تو رو خدا تقلید درست و حسابی هم بلد نیستیم! معده مستر تیستر بیمه کردن داره؟! الان بفرمایید الگوتون چیِ کی بوده؟!

بابک:

ناظر به يك خبر !

بيمه تعاون معده مستر تيستر را بيمه كرد! وقتي مشاور برندينگ و تبليغات هنوز واحدهاي درسي خود را پاس نكرده!

بزرگوار، تصوير برند و هويت برند را يكبار ديكه مطالعه كن!

هميشه كپي جواب نمي دهد حتي اگر كپي از جنيفر لوپز باشد!

علیرضا وهاب‌زاده:

ممنون از بیمه تعاون که از ارزش‌ها و سرمایه‌‌های انسانی و اجتماعی محافظت میکنه! معده مستر تیستر بیمه شد!

مهدی نیکخواه:
‌‌

معده مستر تیستر بیمه شد!

حسودی نکن، دست بزن!😂 #زوال_معنا

پطروس مقدس:

ولی مستر تیستر حق داشت معده ش رو بیمه کرد

شغلش خیلی سخته

رضا کاشف:

اگر انسانها در طول عمر خویش، فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده‌شان بود اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت!

پیکان پادکست:

ظاهراً توجه ویژه به مقوله «ناهار» که مورد تاکید رئیس جمهوریه، به همه زیرمجموعه‌های دولت ابلاغ شده، چون #بیمه_تعاون که وابسته به وزارت تعاونه، معده مستر تیستر رو بیمه کرده!

امیرحسین:

در آمریکا ۳۰۰میلیون دلار باسن جنیفرلوپز را بیمه کردن بیمه تعاون هم معده مستر تیستر را بیمه کرد فاصله‌ی ایدئولوژی مصرفمونم باید از معده این آقا و باسن اون‌خانوم جویا بشیم گویا جوری معده یه سریا را بیمه میکنن که انگار نه انگار کارگر ما اعضاشا میفروشه تا شکم خانوادشا سیر کنه متاسفم

میلاد شیراوند:

درحالی که معده میلیون ها ایرانی از غذای حداقلی خالی شده، معده یک کوه چربی به نام مستر تیستر توسط بیمه تعاون بیمه شد!

همایون جعفری:

همزمان با اینکه«افکار عمومی»پیگیرانه داستان سحر قریشی و استخر تتلو را دنبال می‌کردند و بیمه ای بنام تعاون،معده یک تیستر را ضمانت کرد؛شهرداری تهران«علیرضا زاکانی» بودجه معلولین درسال جدید را نصف کرد،چند نفرتان دو فقره اول را شنیده بودید؟خبر معلولین را چطور؟!چرا عده ای هر روز باید سرتیتر تمامی اخبار باشند،عده ای اصلا دیده نشوند؟گویا این «نابرابری»در دیده شدن وشنیده شدن هم وجود دارد،مسئولین ذیربط هم با کاهش بودجه(نئولیبرالیزه کردن خدمات عمومی) این شکاف را عمیق تر میکنند!بنظرم اداره امورات مملکتی را بسپاریم به امیرتتلو و سحر قریشی وسازندگان سریال خاتون هم از محبوبیت برخوردارند و رای فراوانی می آورند و شاید حداقل آنها شعار #حکومت‌مستضعفین‌جهان را رو سفید کردند!

آماز:

این‌که بیمهٔ تعاون، معدهٔ مستر تیستر رو تحت پوشش خودش قرار میده یعنی مصرف‌گرایی شده‌ قبلۀ طبقهٔ لمپن-برخوردارِ … این مملکت! یعنی سیستم حاکم، کالایی‌شدن رو به رسمیت شناخته و تمام مناسباتش رو حول این دین جدیدش تنظیم می‌کنه. متعفن‌تر از این هم مگر می‌شود اسماعیل؟؟؟

داود بهرامی:

تو زمونه‌ای که خیلی از مردم شبها با شکم گرسنه میخوابن #بیمه‌تعاون طی یک برنامه ویژه #معده #مسترتیستر رو بیمه کرده!!! اگه جای وزیر محترم اقتصاد بودم شبانه تمام هییت مدیره بیمه تعاون رو عزل میکردم

گرمازده:

معده مستر تیستر بیمه شده ینی چی شده؟ الان رودل یا استفراغ کنه بیمه بهش خسارت میده؟

مهدی اصغرزاده:

بیمه تعاون بعد از بیمه کردن معده مستر تیستر صف فروش شد

دم مردم گرم😂

محمد راست‌گردانی:

معده #مستر_تیستر بیمه شد. حقیقتا تنها چیزی که توی عالم خلقت پایان نداره، جهل آدمیه. دوستان مجری باید بابت این مسخره بازی پاسخگو باشند.

محمود خراسانی:

بیمه تعاون در یک ایده بی‌نظیر رفته معده مستر تیستر را بیمه کرده 😐

در ضمن همزمان مرزهای مارکتینگ و بازاریابی هم جابجا شد

فیک آرتیست:

خیلی دوست دارم بدونم مسئول #بازریابی و #تبلیغات #بیمهتعاون چی با خودش فکر کرده که نتیجه گرفته بیمه کردن معده #مسترتیستر میتونه یه استراتژی تبلیغاتی خوب باشه و مردم رو جذب سازمانش کنه ! اگر تا الان امکان داشت از سر نشناختن این بیمه استفاده کنم دیگه با این حرکت حاضر نیسم !

پسر کیومرث:

دیگه بهرحال تو دنیایی که باسنِ جنیفر لوپز بیمه میشه، معده مستر تیستر هم باید بیمه شه! ممنونیم از بیمه تعاون که نگذاشت تو این زمینه از غرب و استکبار جهانی عقب بمونیم!

وانِت:

خبر بیمه شدن معده مستر تیستر دیگه از خبر شروع جنگ اوکراین و روسیه هم عجیب تر و ترسناکتر بود

محمدامین اکبری:

بیمه_تعاون بجای دست تولید‌کننده ، معده یک مصرف‌کننده را بیمه کرد!

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. اخلاق گراها نمی دانند که تبلیغ منفی تو ایران خوب جواب میده. فقط کافیست نگاهی به هواداران تتلو و حسن عباسی بیاندازید.

  2. خوب٬ انتقادات درسته٬ تو اين موقعيت که اکثر مردم مشگل معيشتى دارند تقلا مى کنند که نان بخور و نميرى براى خود و خانواده شان تهيه کنند اين جور قضايا يک نوع دهن کجى است به مردم کوچه و بازار. انسان اگر منظورى هم نداشته باشه بايد موقعيت سنج باشه و شرايط و حال ديگران را در نظر بگيره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا