خرید تور تابستان

وارد جنگ جهانی سوم می‌شویم اگر…

رئیس جمهور اوکراین هشدار داد که اگر تلاش‌ها برای مذاکره با روسیه و پایان جنگ با شکست همراه شود جنگ جهانی سوم آغاز خواهد شد.

به‌گزارش انصاف نیوز، ولودیمیر زلنسکی گفت: معتقدم که باید از هر فرمت و هر فرصتی استفاده کرد تا امکان مذاکره و گفتگو با پوتین وجود داشته باشد. اما اگر این تلاش‌ها به شکست بیانجامد، به منزله ورود به جنگ جهانی سوم خواهد بود.

ایسنا نوشت: «ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی “cnn “تصریح کرد: آماده مذاکره با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه هستم و از دو سال گذشته آماده بودم و معتقدم که ما بدون مذاکره نخواهیم توانست این نبرد را پایان دهیم.

وی گفت: اگر یک درصد شانس هم برای پایان دادن به این جنگ وجود داشته باشد، به اعتقاد من باید این کار را انجام دهیم و فرصت را مغتنم بشماریم.

زلنسکی با ادعای اینکه نیروهای روسیه با هدف “کشتار” مردمش وارد این کشور شدند، بر توانایی ارتش اوکراین برای انجام “ضد حمله” تاکید کرد و گفت: بنابراین معتقدم که باید از هر فرمت و هر فرصتی استفاده کرد تا امکان مذاکره و گفتگو با پوتین وجود داشته باشد. اما اگر این تلاش‌ها به شکست بیانجامد، به منزله ورود به جنگ جهانی سوم خواهد بود».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. جهان وارد این جنگ خواهد شد چون ” ارباب پوتین ” عصبانی است .
    مدیریت جهان را باید از دست رهبران عصبانی بیرون آورد .

    جهان نیاز به ثبات و تحول در ثبات دارد تا بتواند منجی موعود را درک نماید .

  2. شکست دمکراسی در سوریه و افغانستان اقتدارگرایان را جری کرده اوکراین و تایوان قربانیان بعدی دیکتاتوریسم هستند و بعد از آن همه دنیا. البته دنیایی که به تهاجم ظلم بی تفاوت هست سرنوشتی جز نابودی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا