خرید تور تابستان

قتل به‌خاطر یک شکلات!

تسنیم نوشت: «رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از وقوع یک فقره قتل در ساعات پایانی سال ۱۴۰۰ به‌دنبال درگیری میان فروشنده و خریدار به‌خاطر خوردن یک عدد شکلات خبر داد.

سرهنگ پرویز نظری اظهار داشت: این حادثه تأسف‌بار حوالی ظهر امروز و در خیابان حداد عادل (بازار آجیل‌فروشی) کرمانشاه و ساعاتی پیش از سال نو اتفاق افتاد.

وی در تشریح این حادثه افزود: پس از مراجعه جوانی حدوداً 25ساله به یکی از آجیل‌فروشی‌های خیابان یادشده، پیش از خرید و برای تست کردن اقدام به باز کردن یک عدد شکلات می‌کند اما با واکنش صاحب مغازه مواجه می‌شود.

نظری عنوان کرد: به‌دنبال این اقدام میان فروشنده و خریدار درگیری لفظی و سپس فیزیکی ایجاد می‌شود که در این بین فرد خریدار با چاقویی که همراه داشته است یک ضربه به شکم فروشنده 24ساله وارد می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه ادامه داد: پس از این اقدام، فرد زخمی به بیمارستان منتقل می‌شود و ضارب نیز به‌سرعت از محل متواری می‌شود که در این میان فروشنده به‌دلیل شدت جراحت وارده جان خود را از دست می‌دهد.

وی تصریح کرد: با گزارش موضوع به پلیس آگاهی، کارآگاهان به‌سرعت وارد عمل می‌شوند و با انجام کارهای اطلاعاتی تنها ساعتی پس از وقوع جنایت موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری می‌شوند و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر می‌کنند.

نظری با بیان اینکه کار بازجویی از قاتل دستگیرشده ادامه دارد، اضافه کرد: متأسفانه عدم کنترل خشم و همراه داشتن سلاح سرد منجر به بروز چنین اتفاقات ناگوار و غیر قابل جبرانی می‌شود که تنها حسرت و پشیمانی به‌همراه دارد».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا