تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای با ادعای ارتباط یک شخص و چند شرکت با سپاه پاسداران، آن‌ها را در لیست‌ تحریم‌ها قرار داد.

به گزارش ایسنا، وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز در بیانیه‌ای که در وبگاه آن منتشر شده، اعلام کرد شخصی به نام محمد علی حسینی و چند شرکت را که برخی تحت مدیریت او هستند را به دلیل ارتباط با سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمایت و ارائه خدمات در زمینه مالی، فناوری و دیگر خدمات به آن تحت تحریم قرار داده است.
وزارت خزانه‌داری آمریکا مدعی شده‌ است این شرکت‌ها به دلیل ارائه خدمات و کمک به برنامه موشکی ایران تحت تحریم قرار گرفته‌اند.

صنایع شیمیایی پارچین از جمله این شرکت‌ها بوده است.

همچنین شرکت صنعتی عمرانی پارس بنای صدر، شرکت سایه بان سپهر دلیجان و شرکت سینا کامپوزیت دلیجان به لیست تحریم‌های وزارت خزانه داری آمریکا افزوده شدند.

بنا بر اعلام این وزارت‌خانه، شرکت‌های دلیجان و جِستار صنعت به دلیل مدیریت یا مالکیت مستقیم یا غیرمستقیم توسط محمدعلی حسینی تحریم‌شده‌اند.

دولت آمریکا در حالی این تحریم‌های جدید را علیه ایران اعمال کرد که مدعی در اولویت قرار دادن دیپلماسی در زمینه حل‌وفصل مسئله هسته‌ای ایران و تلاش برای احیای توافق هسته‌ای از طریق مذاکرات وین است.


انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. با این تروریست های حروم زاده آمریکایی مذاکره کردن بی فایده است.آمریکایی ها و اروپایی ها دشمن ما هستند و تا همه چیز ما رو نگیرن دست از پدرسوخته بازی و دشمنی با ما بر نمیدارن‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا