خرید تور تابستان

رئیسی: «مفسدین» و مافیای دارو «خلع ید» خواهند شد

یکی از مواردی که زنجیره تامین کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کند دلالی است اما دارو مسئله ای حیاتی است چون که به طور مستقیم برروی جان افراد تاثیر می‌گذارد.

ایرنا نوشت: رییس‌جمهور گفت: کاری که دانشمندان ایرانی با زحمت انجام می‌دهند، استاندارد و قابل عرضه در دنیا و قابل رقابت با محصولاتی است که در جهان تولید می‌شود.

سید ابراهیم رئیسی در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان خراسان رضوی گفت: مافیایی که در تجهیزات پزشکی و دارویی وجود دارد، ظاهراً از همه مافیاها قوی‌تر است.

وی افزود: کاری که دانشمندان ایرانی با زحمت انجام می‌دهند، استاندارد و قابل عرضه در دنیا و قابل رقابت با محصولاتی است که در جهان تولید می‌شود.

رئیسی: دست مافیای قوی تجهیزات پزشکی و دارویی را قطع می کنیم


وی گفت: نباید تسلیم کسانی شویم که نمی‌خواهند حاصل تلاش دانشمندان ایرانی به دنیا عرضه شود؛ باید این فضا را بشکنیم و با قدرت پیش برویم.

آرئیسی خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم حتماً دست مافیا و جریانات فاسدی که در حوزه پزشکی و دارویی فعالیت دارند، قطع خواهد کرد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای رئیسی عزیز دل ما هستند و در توانایی ها و صدق گفتار و کردار ایشان شکی نیست … اما این حریف جدیدی که میفرمایید ، قدرتش از دولت و رئیس دولت و مجلس و قوه قضاییه و شورای نگهبان و …. خلاصه آخرش رو خدا به خیر کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا