طرح استیضاح نمایندگان به حاشیه رفت

«اقتدار مجلس پایمال شد»

شفقنا نوشت: محمودزاده گفت: امروز اگر استیضاح صورت نگیرد چند ماه دیگر این کار باید انجام شود و با وضعیتی که شاهد هستیم، به نظر من بیشتر کابینه آقای رئیسی تا چند ماه آینده باید استیضاح شوند.

جلال محمودزاده در خصوص طرح استیضاح وزرای اقتصادی دولت، گفت: اعضای کابینه دولت در ضعف عملکردی، از یکدیگر سبقت می گیرند و ما در مجلس استیضاح وزرای جهاد کشاورزی، رفاه و تامین اجتماعی، صمت و راه و شهرسازی را شروع کردیم اما هیات رئیسه همه را بایکوت کرد که غیر قانونی است.

با ادامه روند فعلی تا چند ماه آینده نیمی از کابینه دولت استیضاح می‌شوند

او ادامه داد: هیات رئیسه نمی تواند جلوی استیضاح وزرا را بگیرد و وقتی تعداد امضاء‌ها از ۱۰ نفر گذشت، استیضاح باید اعلام وصول شود؛ امروز اگر استیضاح صورت نگیرد چند ماه دیگر این کار باید انجام شود و با وضعیتی که شاهد هستیم، به نظر من بیشتر کابینه آقای رئیسی تا چند ماه آینده باید استیضاح شوند.

وزارتخانه جای آزمون و خطا نیست / مدیران ضعیف باید کنار بروند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی از وزرا دولت، پیشنهاد اعضای هیات رئیسه بودند که رأی آوردند بنابراین الان مانع از استیضاح می شوند؛ اما هر نماینده‌ای که وزیر ضعیفی را به دولت تحمیل کرد، هم به آقای رئیسی و هم به مردم خیانت کرده است زیرا ما نیروهای توانمند بسیاری در کشور داریم که باید از آنها استفاده می‌شد؛ وزارتخانه جای آزمون و خطا نیست و کسانی که مدیریت بلد نیستند باید کنار بروند.


فشار از درون «بهارستان» برای استیضاح
عدم اعلام وصول طرح استیضاح وزرا استقلال مجلس را زیر سوال برد

محمودزاده در پایان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور بیشتر ریشه مدیریتی دارد، خاطرنشان کرد: کار هیات رئیسه مجلس در جلوگیری از استیضاح وزرا، استقلال مجلس را زیر سوال می‌برد و این اقدام، غیر قانونی و برخلاف آیین نامه داخلی مجلس است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا