خرید تور تابستان

فائزه هاشمی: از مؤمنان آزاداندیشی که برداشت توهین آمیزی داشته‌اند پوزش می‌طلبم

فائزه هاشمی، در متنی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت:

این روزها صحبتی تقطیع شده مربوط به سالها پیش مبنی بر شوخی با پیامبر از اینجانب منتشر شده که باعث جریحه دار شدن احساسات برخی گردیده است. از آنجا که فردی مسلمان و معتقد بوده و هرگز قصد توهین نداشته‌ام، با توجه به احتمال خطای در بیان، از مؤمنان آزاداندیشی که برداشت توهین آمیزی داشته‌اند پوزش می‌طلبم و آرزوی هدایت برای کسانی که این فیلم را با هدف سیاسی و غیر انسانی پخش کرده‌اند دارم. چرا که در آموزه‌های دینی ما انتشار خطا، گناهی نابخشودنی است.
فائزه هاشمی ۱۴۰۱/۰۲/۰۳

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. اثر آلودگی نان و نطفه در سرنوشت فرزند، بیش از حد تصور است. قرآن می فرماید “و شارکهم فی الاموال و الاولاد”، یعنی ابلیس و یا فرزندان جنی وی، به دلیل عدم رعایت برخی مسایل از سوی مرد یا زن در هنگام مباشرت، خود در انعقاد نطفه ی بسیاری از اولاد بشر دخیل است و خود بخشی از نقش نطفه ریزی را برعهده دارد. فرزند حاصل از چنین نطفه ای، به اولیای الهی توهین می کند و در هنگام عذرخواهی ظاهری خود نیز، مزورانه و پلیدصفت گفتار می کند.

 1. سلام به همگی.
  سرکار خانم هاشمی! وقتی میگویید «برداشت توهین آمیزی» یعنی قبول ندارید توهین کردید !! این خوب نیست و تواضع، از صفات لازم برای کنشگران اجتماعیه. وقتی هم میگویید «مومنین آزاداندیش» یعنی یعنی برداشتشون رو درست میدونید، و الا وصف «آزاد اندیش» در خصوصشون صدق نمیکرد.
  پس، یا نشون بدید که «آزاداندیش» خواندن برخی مؤمنین از روی صداقت بوده نه تظاهر و تملّق، و در نتیجه، اشتباه خودتون رو بپذیرید و عذرخواهی واقعی کنید؛ و یا اگر فکر میکنید که «توهین آمیز بودن» کلام شما، صرفا یک «برداشت» از طرف یه عده مؤمنین بوده و خودتون قبول ندارید، دیگر آن وصف «آزاد اندیش» رو از جلوی کلمه مؤمنین بردارید که نشانه تملق و دورویی نباشه.
  جالبه، که خودتون در آخر میگویید: «انتشار خطا، گناهی نابخشودنی است». پس اگر خطا بوده کارتون، نگویید از مؤمنینی که «برداشت» توهین آمیز داشتند… .

  بالاخره، وصف «آزاداندیش» با کلمه «برداشت» در این جمله شما با هم متناقضه.

  4
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا