خرید تور تابستان

الکی برای رضا رویگری قهرمان بازی درنیاورید

خبرآنلاین نوشت: علیرضا غروی که اظهار می کند از دوستان بسیار نزدیک رضا رویگری است و در جریان زندگی خصوصی این هنرمند است، در حالی که بغض دارد می گوید: وقتش رسیده حرف بزنم و بگویم که چقدر به رضا ظلم شده است.

او از اینکه چهره های هنری برای کمک به رضا رویگری واکنش نشان داده اند از منظری ناراحت است و می گوید: چطور آن موقع که تماس گرفتم، گریه کردم و خواستم برای رضای عزیز کاری کنید، گرفتار بودید اما الان قهرمان بازی در می آوردید؟!

غروی که خود از مجریان صداوسیماست می گوید، دوستی اش با رضا رویگری مربوط به ۲۰ سال پیش است. او در گفت و گویی با ایسنا درباره حواشی که این روزها برای رضا رویگری، هنرمندِ بازیگر پیش آمده توضیحاتی ارائه کرد و گفت: حالم بسیار بد است و ناراحتم. من دو سال تمام سعی و تلاشم این بود که بتوانم کاری انجام بدهم که رضا فقط به آخر خط نرسد و…

او افزود: خدا را شاهد می‌گیرم و به راستی این عالم سوگند می‌خورم مهم ترین دغدغه من در این دو سال رضای رویگری بود، از هزینه های درمانی و رفاهی تا پرداخت اجاره های معوق خانه اش. امروز صراحتا اعلام می کنم که هیچ کس نزدیک تر از من به او نبود. او درد دل هایی با من می کرد که فکر می کنم پسرش، کیارش هم خبر ندارد. گریه هایی که رضا پیش من می کرد به خاطر ظلمی که به او می شد. دو سال تمام این دردها را در دلم ریختم و کلامی نگفتم و فقط اجازه می دادم رضا خودش را خالی کند اما دیگر وقتش رسیده که حرف بزنم. من خودم سال‌ها در رشته روانشناسی عمقی کار و تدریس کرده ام و طی این دو سال همواره سعی می کردم با تمام ممنوعیت ها و  محدودیت هایی که وجود داشت تا کسی به رضا نزدیک نشود، برای رضا سنگ صبور باشم. رضا متاسفانه مدت ها بود که در روابط اش دچار مشکل شده بود؛ تا جایی‌که در بغل من ساعت ها گریه می کرد و از مرگ حرف می‌زد.

غروی با بیان اینکه در این دو سال برای رضای عزیزم زیاد هزینه کردم اما با جان و دل، در ادامه  به کمک هایی که این روزها از جانب برخی هنرمندان در جهت حمایت ار رضا رویگری شده است اشاره کرد و گفت: آقا دست شما درد نکند، چقدر شما بزرگوار و بزرگمرد هستید، چرا وقتی من زنگ زدم و گریه کردم و به مدیران و هنرمندانی که با رضا زندگی کرده بودند و با او خاطره ها داشتند اطلاع دادم، همه شما می‌گفتید علی جان شرمنده کاری از ما بر نمی آید! هزینه هایی که شما آن موقع باید می کردید من از جیب خودم پرداخت کردم، حالا امروز قهرمان قصه ی رضا رویگری شده اید!؟ نمی دانم کجای این انصاف است. درد دارد. نمی خواستم بگویم، نمی خواستم حرف بزنم اما می‌گویم و حرف می زنم.

او همچنین خاطرنشان کرد: کجا بودید آن موقع که من به شما گفتم آقایان محترم، دوستان آقای رویگری، این مرد بزرگ سینما نیاز به حمایت معنوی دارد، حتی مراسمی را تدارک دیدم اما همین دوستان که امروز اعلام کردند پیگیر احوال رضا رویگری هستند نیامدند و وانمود کردند که گرفتارند. در حال حاضر حاج مهدی عباسی نامی که یکی از مالکان بزرگ شمیران تهران است، به من گفت در خیابان نیاوران یک آپارتمان ۱۵۰ متری با تمام امکانات و چند پرستار آماده کرده ام که رضا بیاید فقط تنها، که من گفتم شما این کار را انجام بده، رضا کسی را ندارد و تنهاست. حالا آقایان از آن سر دنیا زنگ زده و می گویند من برایت خانه می گیرم! آقای رضا رویگری نیاز به ترحم ندارد، آن روز که شما باید نوشدارو می‌دادی نبودی، غیبت داشتی، گفتی گرفتارم!

دوست رضا رویگری در ادامه به یکسری اتفاقات ناگوار در زندگی این هنرمند سرشناس اشاره کرد و گفت: موهای رضا به طرز عجیبی سوزانده شده بود و من برای درمانش تا مدتی پماد خریدم که جای زخم هایش خوب شوند. گریمور خودم را به خانه شخصی رضا بردم و گفتم جوری موهایش را درست کن که فکر کند مو دارد و اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

علیرضا غروی در پایان به خبرنگار ایسنا گفت: در حال حاضر خانه، وسایل و پرستار رضا رویگری آماده است و این هنرمند بیش از این احتیاج به ترحم و دلسوزی نمایشی ندارد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا