جلوگیری از حضور سید محمد خاتمی در افطار

سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: در ضیافت افطاری شب گذشته جبهه اصلاحات قرار بود آقای خاتمی در جلسه حضور داشته باشند که از حضور ایشان جلوگیری شد.

علی شکوری راد سخنگوی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با ایلنا، درباره نشست شب گذشته جبهه اصلاحات گفت: قرار بود جبهه اصلاحات برنامه‌ای همراه با جلسه و افطار با سایر اعضا داشته باشد اما یکی از اعضای جبهه همه اعضا را برای مراسم افطاری دعوت کرد. بنابراین دوستان چند ماهی که همدیگر را ندیده بودند، در ضیافت افطاری با همدیگر گپ و گفت صمیمانه‌ای داشتند. همچنین آقای خاتمی هم به این مراسم دعوت شده بودند که از حضور ایشان جلوگیری شد.

وی در ادامه گفت: با انتخاب رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات، تکلیف بقیه هیئت رئیسه این جبهه هم مشخص شده است که هفته آینده نتایج آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. چواندرتبارش بزرگی نبود نتانست نام بزرگان شنود…..حالاسناریوی برداشتن درب میله اهنی کوچه خانه میرحسین اشکارشد….

  2. ظاهرا قبای سیاست برای امثال خاتمی خیلی گشاد شده .بزرگترین هنر نمایی انسان این باشد که مانع حضور من در افطاری شدند پس آنها که حصر شدند ،زندانی شدند،… شدند چه بگویند اقای خاتمی دست از ننه من غریبم بازی بر دار تو آدم سیاست نیستی سیاست جسارت می خواهد ،همان طور که برادرت گفت تو از سیاست دست کشیدی پس سیاسی بازی نکن.

    1
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا