خرید تور تابستان

اعتراض یک معلم به نوع برخورد با معلمان

ابوالفضل رحیمی شاد، معلم، در متنی در شبکه‌های اجتماعی نوشت:

درود و ادب خدمت همه معلمان گرامی، دانش آموزان و دوستان عزیزم و همه هموطنان گرامی

مستحضرید که بسیاری از هموطنان ما از جمله معلمان صرفاً به جرم حق خواهی و حق طلبی دچار مشکلاتی از جمله پرونده سازی و بازداشت و زندان و تبعید شده‌اند.

من و شما از هر راهی که در توان داشتیم از نوشتن و صحبت کردن و تحصن و تجمع اعتراضی برای طرح و بیان مطالبات به حقمان استفاده کردیم اما هر چه گفتیم و نوشتیم و فریاد زدیم گویا آب در هاون کوبیدن بود میخ بر سنگ زدن.

می‌دانم هر انسانی مسئول حفظ سلامت و جان خویش است. اما گاهی هیچ سلاحی بجز به خطر انداختن همین سلامت و دست شستن از جان برای آگاهی بخشی و حق طلبی و مبارزه با ستم باقی نمی‌ماند.

اینجانب ابوالفضل رحیمی شاد از این طریق اعلام می‌کنم که از امروز ۱۲ اردیبهشت موسوم به روز معلم تا پایان پرونده سازی برای معلمان حق طلب و آزادی همه معلمان زندانی و بویژه اسماعیل عبدی همراه و همگام با همکار و برادر زندانیم اسماعیل عبدی از خوردن غذا دست می‌کشم (اعتصاب غذا می‌کنم) و مسئولیت هر اتفاقی که برای ما بیفتد را متوجه کسانی می‌دانم که بجای پاسخ درخور و شایسته به مطالبه گری و حق طلبی تمامی حق خواهان و مطالبه گران به پرونده سازی و بازداشت و زندان و تبعید و داغ و درفش متوسل می‌شوند.

با آرزوی ساختن و داشتن ایرانی آزاد و آباد برای همه ایرانیان.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا