خرید تور نوروزی

تلویزیون روسیه نقشه حمله اتمی به برلین، پاریس و لندن را منتشر کرد!

در یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون روسیه نحوه حمله اتمی پوتین به سه شهر لندن، پاریس و برلین در زیر ۴ دقیقه شبیه سازی شده و تاکید شد هیچ کس زنده در این سه شهر زنده نخواهد ماند.

به نقل از دیلی میل، طبق شبیه سازی کامپیوتری در برنامه 60 دقیقه چنل وان {به گفته کارشناسان این برنامه} از کالینینگراد در روسیه فقط 106 ثانیه طول خواهد کشید تا بمب اتمی به برلین بخورد و همه چیز و همه کس را نابود کند.

همچنین پاریس در عرض 200 ثانیه و لندن در عرض 202 ثانیه برای همیشه نابود خواهند شد.

الکسی ژوراولیوف رئیس حزب ملی گرای رودینا در برنامه روز پنجشنبه گفت با یک موشک sarmat مجهز به کلاهک اتمی کل جزایر بریتانیا نابود شده و هیچ کس زنده نخواهد ماند.

سپس نقشه‌ای نشان داده شد که به نظر می‌رسید موشکها از کالینینگراد، جایی نزدیک لهستان، لیتوانی و دریای بالتیک به سوی اروپای غربی شلیک شده و قادرند در 106 ثانیه به برلین، 200 ثانیه به پاریس و 202 ثانیه به لندن برسند.

گفتنی است در پاسخ به حمایت نظامی غرب از اوکراین، پوتین به ارتش دستور داد تا شیطان دوم {Sarmat} را آزمایش کنند.

پوتین هفته گذشته به کشورش بالید که موشک‌های مافوق صوتش از تمامی سیستم‌های دفاعی غرب عبور کرده و تا پاییز قادر به حمله به انگلیس خواهند شد.

وزیر دفاع انگلیس معتقد است پوتین در روز 9 ماه می و در رژه معروف اعلام بسیج عمومی برای فشار نهایی به اوکراین و جنگ همه جانبه خواهد کرد.

نابودی لندن، پاریس و برلین در 200 ثانیه با بمب‌های پوتین / عکس
نابودی لندن، پاریس و برلین در 200 ثانیه با بمب‌های پوتین / عکس

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. وقتی آقای ناپلئون از فرانسه در سال ۱۸۱۲ و آقای
  هیتلر در سال ۱۹۴۱ به روسیه حمله کردند باید
  حساب هم چه روزی را می کردند. باید
  شیطنت های پنهانی فعلی دول غربی را نیز
  در نظر گرفت. به اعتقاد این جانب آقای
  پوتین صورتحساب منصفانه ای برای عملکرد
  اروپایی ها رو کرده است. وقتی غربی جماعت
  کلمه و حرف سرش نشود و تا سر حد حیوانات
  تنزل یافته باشد و سعادت خود را در تخریب
  ملل دیگر جستجو نماید،جوابشان همین است.

  9
  4
 2. حالا که شما حساب حمله ناپلئون و هیتلر را دارید پس احتمالا باید یادتون هم باشه که همین روس ها بخش های زیادی را از ایران جدا کردند و شیطنت های زیادی را هم به خصوص در شمال ایران انجام دادند که هنوز هم ادامه دارد. البته پوتین که یک آدم متوهم و دیوانه ای است و دارد شاخه ای را که روی آن نشسته را اره می کند. فعلا که در جنگ رو در رو با اوکراین دو قلو زائیده اون هم با ارتشی که به لحاظ تجهیزات و تعداد نفرات اصلا قابل قیاس با ارتش روسیه نیست! باید به این مردک دیوانه پوتین که دیوانه های دیگر از او خوششان می آید گفت ، فعلا همینی که زائیدی رو بزرگ کن بعدا به فکر زایش مجدد باش! او که در جنگ رو در رو عاجز است و به همین دلیل به تخریب گسترده مناطق غیر نظامی روی آورده ، باید این را بداند که اروپا هم اتمی است و قطعا به لحاظ تجهیزات نظامی بسیار پیشرفته تر از روس ها هستند. نظامیانی که با پول های باد آورده ثروتمند شده اند دیگر انگیزه ای برای جنگیدن ندارند …

  2
  7
 3. افا حبیب .توده ای ها به اندازه کافی سخنگو دارند .ولی حملات روسیه و تصرف شهرهای ایران را چطور میتوانی توجیه بفرمایید .اذربایجان را کی از ایران جدا کرد .واقعه 21 اذر روز نجات اذربایجان میدانم بکام توده ای ها تلخ بود .

  3
  7
 4. روسیه حتی در کمتر از ۱۰دقیقه آمریکا را هم با بمب اتمی تزار پنهان شده در زیر دریا نابود میکند.از نظر تعداد هم روسیه ۶۳۰۰تا کلاهک دارد و آمریکا۵۸۰۰و البته آمریکا فقط میتواند با هواپیما حمل کند ولی روسیه هم از دریا و هوا و هم از زمین میتواند شلیک کند.

  2
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا