جوابیه‌ای یکی از اعضای هیات مدیره درباره‌ی «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟»: افتراست

یکی از اعضای هیات مدیره‌ی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به متنی که امروز با عنوان «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟» درباره‌ی او در انصاف نیوز منتشر شده است [لینک] جوابیه‌ای داده که عینا در پی می‌آید:

بسمه تعالی

«…وإِذا حَکَمْتُمْ بَیْنَ النّاسِ أَنْ تَحْکُمُوا بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمّا یَعِظُکُمْ بِهِ إِنَّ اللّهَ کانَ سَمیعاً بَصیرا» آیه 58 سوره نساء

و هنگامى که درباره مردم قضاوت مى کنید، به عدالت داورى کنید، خداوند، اندرزهاى خوبى به شما مى دهد. خداوند، شنوا و بیناست..

جوابیه

احتراماً در پاسخ به خبر وب سایت و کانال اینستاگرام انصاف نیوز در مورد خبری با عنوان «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟»، اینجانب به عنوان یکی از کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر که در آن خبر تلویحا و تصریحا مورد خطاب قرار گرفته ام، به استحضار همه مخاطبان ارجمند این رسانه می رسانم که همه مطالب مذکور کذب محض است و متاسفانه این رسانه بر خلاف عنوانش از مدار انصاف خارج شده و اقدام به افترا و نشر اکاذیب کرده است. قطعا اینجانب با استناد به مواد 697 و 698 قانون مجازات اسلامی بر علیه این رسانه شکایت کرده و پیگیر احقاق حقوق قانونی خود خواهم بود. نتیجه رای دادگاه را نیز حتما از طریق رسانه ها به استحضار خواهم رساند.

انتهای پیام

یک پیام

  1. مدیر کل وصول حق بیمه این صندوق در دوران قبلی نیز به سمت معاونت امور بیمه ای منصوب شده که از همشهریان محترم وزیر پاکساز!!!! و مخالف افراد ناصالح !!! می باشد.لطفا برای این مورد هم تکذیبیه صادر کنید و با استناد به مواد ۶۹۷ و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی طرح شکایت فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا