اختلال اینترنت در خوزستان در روزهای اخیر

رسانه‌های محلی خوزستان از اختلال در اینترنت تلفن‌های همراه برخی شهرهای این استان در روزهای اخیر از جمله جمعه خبر می‌دهند.

به گزارش انصاف نیوز، از جمله پایگاه خبری عصر ماخوزستان جمعه شب از اختلال در اینترنت همراه اول خبر داده است: «از ساعتی پیش اینترنت برخی خطوط همراه اول دچار اختلال و قطع شده است. تاکنون پیرامون علت اختلال در اینترنت شبکه همراه اول، از سوی وزارت ارتباطات توضیحی منتشر نشده است».

همچنین پایگاه خبری تیترجنوب در مقطعی نوشته که «از ساعتی پیش اینترنت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در بعضی از مناطق اهواز و برخی شهرستان‌‌های استان دچار اختلال و قطعی شده است. هنوز دلیل این اختلالات مشخص نیست».

خوزتاب هم بعدازظهر جمعه از قطع اینترنت در اهواز و برخی دیگر از شهرهای خوزستان خبر داده است: «مخاطبان پایگاه خبری خوزتاب از قطع اینترنت همراه اول و ایرانسل و عدم دسترسی به واتس‌اپ و برخی پیام رسان‌های دیگر خبر می‌دهند. دلیل این مسئله مشخص نیست. اینترنت از طریق وای فای خانگی در دسترس است».

پیگیری‌های خبرنگار انصاف نیوز از برخی فعالان رسانه‌ای استان خوزستان هم اختلال در روزهای اخیر از جمله شنبه را تایید می‌کنند اما در مورد صحت و سقم شایعه‌ی تجمعاتی اعتراضی در برخی شهرهای این استان هنوز خبر قطعی دریافت نشده است.

در دو روز اخیر تصاویر و خبرهای تایید نشده‌ای در مورد اعتراضاتی به گرانی در ایزه و سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مشخص نیست آیا مربوط به این شهرها هست یا خیر و آیا تازگی دارد یا مربوط به گذشته است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. بابا کی دیگ میخواین اینترنتی وصل کنید بسه دیگه حالا یروز قرار بود اعتراض کنن ب گرونی ک سربازا بیشتر از معترضین بودن. دیگ گذشت حالا از چی میترسید ک ولشون نکردین هنوز؟

    13
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا