وحید امیری جام جهانی را از دست می‌دهد؟ امیری زیر تیغ جراحی

وحید امیری جام جهانی را از دست می‌دهد؟ امروز باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که وحید امیری تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد. این خبر نگرانی قرمزها را به اوج رسانده است.

انصاف ورزشی: درحالی که دیروز پرسپولیس در برابر ذوب‌‌آهن متوقف شد و به نظر می‌رسد هواداران این تیم قهرمانی را از دست رفته می‌بینند، این تنها خبر بد برای آنها نبود.

دیروز در جریان بازی وحید امیری بجای سعید آقایی که او هم مصدوم شده بود به بازی آمد اما در اواخر بازی دچار مصدومیت شد و به خاطر شدت مصدومیت به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش  تسنیم، وحید امیری که در تیم ملی فوتبال ایران از ناحیه کمر آسیب دیده بود، بعد از چند هفته مراقبت‌های ویژه و اقدامات پزشکی، شب گذشته در جریان بازی با ذوب‌آهن با عود کردن آسیب و درد ناحیه کمر روبه‌رو شد. امیری برای بررسی دقیق‌تر شرایطش، تحت MRI قرار گرفت و اکنون با دریافت گزارش، پزشکان متخصص به این نتیجه رسیدند که وی باید هرچه سریع‌تر تحت عمل جراحی قرار بگیرد. او برای این منظور فردا زیر تیغ جراحی خواهد رفت.

حضور وحید امیری در جام‌جهانی در هاله‌ای از ابهام قراردارد و مشخص نیست دوره نقاهت او چندهفته به طول می‌انجامد.

باید دید پزشکان بعد از اتمام عمل جراحی درباره وضعیت امیری چه اظهار نظری خواهند کرد. آنطور که به نظر می‌رسد طول دوره نقاهت امیری با روند جراحی و آنچه بعد از آن مشخص می‌شود ارتباط دارد.

پرسپولیس حالا چهار بازی باقی‌مانده خود در لیگ را باید بدون امیری و آقایی انجام دهد. اتفاقی که دست یحیی گل محمدی را بیش از گذشته در پست دفاع چپ خالی خواهد کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا