پخش زنده پدیده پیکان 24 اردیبهشت 1401

دو تیم پدیده و پیکان از ساعت 20 امشب به مصاف هم خواهند رفت. پخش زنده پدیده پیکان 24 اردیبهشت 1401 را از انصاف ورزشی ببینید.

دو تیم پدیده و پیکان امشب و از ساعت 20:00 به میزبانی پدیده مشهد به مصاف هم خواهند رفت. برای پخش زنده بازی پدیده و پیکان 24 اردیبهشت 1401 با ما همراه باشید.

پخش زنده پدیده پیکان 24 اردیبهشت 1401

پدیده بحران‌زده و رده شانزدهمی که طی فصل جاری تنها 15 امتیاز کسب کرده است با داوود سیدعباسی سرمربی جوان خود مسیر خوبی پیش گرفته و بی‌تردید اگر این سرمربی از ابتدای فصل روی نیمکت پدیده بود وضع تیم مشهدی به اینجا نمی‌رسید. آن‌ها در چند بازی اخیر خود برابر تیم‌های قدرتمند لیگ مانند گل‌گهر، صنعت نفت و استقلال عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده‌اند و همچنان برای عدم سقوط امیدوارند به شرطی که در بازی امروز پیروز باشند!

در سوی دیگر میدان اما پیکان مجتبی حسینی با 33 امتیاز در رده هفتم لیگ است و اساسا از تیم‌های جوان و باکیفیت لیگ محسوب می‌شود که به هیچ وجه به این سادگی‌ها تسلیم نخواهد شد.

پدیده در 5 بازی آخر خود 1 پیروزی، 3 تساوی و 1 شکست داشته و پیکان با 3 تساوی و 2 شکست وارد رقابت امروز می‌شود. حاصل 5 تقابل رودروی آخر دو تیم 3 پیروزی برای پدیده، 1 پیروزی برای پیکان و 1 تساوی بوده است. برای پخش زنده بازی پدیده پیکان 24 اردیبهشت 1401 از لینک زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده فوتبال پدیده پیکان 24 اردیبهشت 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا