پخش زنده آاک و المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401

دو تیم آاک و المپیاکوس امشب از ساعت 21:30 به مصاف هم می‌روند. برای پخش زنده آاک و المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401 با ما باشید.

آاک رده پنجمی در جدول لیگ برتر یونان امشب از ساعت 21:30 در ورزشگاه المپیک آتن میزبان المپیاکوس صدرنشین است. برای پخش زنده بازی آاک المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401 با ما همراه باشید.

پخش زنده آاک و المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401

آاک برای ما ایرانیان امسال تیم خاصی است چراکه از حضور همزمان سه ستاره فوتبال ایران یعنی کریم انصاریفرد، میلاد محمدی و احسان حاج صفی بهره‌مند است که هر سه نقش مهمی در موفقیت‌های فصل جاری آاک داشته‌اند.

اما هرچه باشد، المپیاکوس که همین کریم انصاریفرد مدتی برای آن بازی کرد و با آن هم آقای گل لیگ یونان شد و هم قهرمان لیگ، سال‌ها است قهرمان بلامنازع این رقابت‌ها است و به عنوان ثروتمندترین تیم یونانی کمتر رقیب قدری دارد.

همین حالا المپیاکوس با 80 امتیاز، اختلافی 19 امتیازی با پائوک رده دومی دارد و نگرانی بابت امتیاز بازی امشب ندارد اما هرچه باشد، بازی امشب از رقابت‌های حساس و مهم لیگ یونان است.

در تاریخچه تقابل‌های دو تیم در 10 سال اخیر، المپیاکو 19 بار و آاک تنها 8 بار پیروز تقابل‌ها بوده‌اند. برای پخش زنده بازی آاک المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401 در ساعت شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده فوتبال آاک و المپیاکوس 27 اردیبهشت 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا