تبریک قهرمانی استقلال توسط سپاهان؛ قهرمانی پاک مبارکتان


پس از آن‌که پیروزی سپاهان برابر پرسپولیس قهرمانی لیگ را به نام استقلال سند زد حالا باشگاه اصفهانی در پیامی قهرمانی استقلال را تبریک گفت.


انصاف ورزشی: در فوتبال روز دنیا اصولاً پس از قهرمانی‌ها و کسب موفقیت توسط یک تیم‌، باشگاه‌های آن کشور و حتی رقبای آن تیم کسب آن موفقیت را تبریک می‌گویند اما خب چنین اقداماتی در فوتبال ایران بیش از اندازه غریبه به نظر میآید. اما حالا باشگاه سپاهان پس از آن که با شکست دادن تیم پرسپولیس قهرمانی استقلال را قطعی کرد، حالا قهرمانی استقلال در لیگ را با پیامی تبریک گفته است.
اقدامی که باشگاه پرسپولیس انجام نداده است و به احتمال فراوان اگر پرسپولیس هم قهرمان می‌شد، استقلال انجام نمی‌داد؛ اما اقدام زیبنده‌ی محمدرضا ساکت می‌تواند آغازی باشد برای جا انداختن چنین اقدامات زیبایی.


پیام محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان بدین شرح است:
«برادر ارجمند جناب آقای مصطفی آجرلو
مدیرعامل محترم باشگاه استقلال تهران
برادر ارجمند جناب آقای فرهاد مجیدی
سرمربی محترم تیم فوتبال استقلال تهران
سلام علیکم
با صلوات بر محمد (ص) و آل محمد و با احترام؛ موفقیت ارزشمند تیم استقلال تهران موجب مسرت و خرسندی است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان کسب مقام قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور فصل ۱۴۰۱_۱۴۰۰ که حاصل فوتبالی پاک و به دور از جو سازی‌های نامتعارف بود را صمیمانه به حضرتعالی، کادر فنی با دانش و بازیکنان سخت‌کوش باشگاه استقلال تهران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
ان‌شاءالله شاهد موفقیت‌های روزافزون باشگاه استقلال تهران در میادین آسیایی باشیم.»


گفتنی است باشگاه استقلال نیز در پاسخ، پیامی بدین شرح منتشر کرد:
«دریافت پیام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یکی از رقیبان اصلی استقلال در مسیر قهرمانی مایه خوشحالی اعضای باشگاه استقلال است سپاهان فوتبال جوانمردانه را یک بار دیگر در فوتبال ایران تعریف کرد. صمیمانه از مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تشکر می‌نماییم.»

جوابیه باشگاه استقلال

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا