پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 28 اردیبهشت 1401

دو تیم بوستون و میامی در فینال کنفرانس شرق به مصاف هم می‌روند. پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 28 اردیبهشت 1401 با ما باشید.

باستن سلتیکس و میامی هیت امروز در اولین بازی در فینال کنفرانس شرق رویاروی هم می‌شوند. برای پخش زنده بسکتبال باستن سلتیکس میامی هیت با ما همراه باشید.

پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت؛ فینال کنفرانس شرق

دو تیم میامی و بوستون در طول فصل عادی NBA به ترتیب با 53 پیروزی و 29 شکست و 51 پیروزی و 31 شکست در پایان فصل به ترتیب اول و دوم شدند.

میامی صدرنشین در پلی‌اف ابتدا با نتیجه 4 بر 1 در مجموع از سد آتلانتا هاکس گذشت و سپس در نیمه‌نهایی کنفرانس با نتیجه 4 بر 2 فیلادلفیا را از پیش رو برداشت تا به فینال برسد.

بوستون گرچه گام اول پلی آف را با 4 پیروزی پیاپی برابر بروکلین نتس بسیار محکم برداشت اما در نیمه‌نهایی به مصاف قهرمان فصل گذشته، میلواکی باکس و ستاره درخشانش یانیس آنته‌توکومپو رفت! جایی که درخشش ستارگان دو تیم، یانیس و تیتوم کار را به بازی هفتم کشید.

در بازی هفتم باز این تیتوم بود که شرایط صعود تیمش را فراهم کرد و باستن با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد تا به فینال برسد. برای پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 28 اردیبهشت 1401 در ساعت شروع بازی یعنی 5:00 بامداد امروز از لینک زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده بسکتبال باستن میامی 28 اردیبهشت 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا