خرید تور تابستان

پخش زنده پیکان تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401 ؛ جام باشگاه‌های والیبال آسیا 2022

دو تیم پیکان ایران و تاراز قزاقستان امروز در نیمه‌نهایی والیبال باشگاه‌های آسیا به مصاف هم می‌روند. پخش زنده پیکان تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401 را با ما ببینید.

دو تیم پیکان ایران و تاراز قزاقستان امروز در نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های والیبال آسیا و از ساعت 16:00 به مصاف هم می‌روند. پخش زنده والیبال پیکان و تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401 را از انصاف ورزشی ببینید.

پخش زنده پیکان تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401

پیکان ایران در رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا 2022 که به میزبانی تهران و در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود با تنی چند از شناخته‌شده‌ترین و مهمترین ستارگان دنیای والیبال از جمله اورین انگاپت، نیمیر عبدالعزیز، سعید معروف و سید محمد موسوی حاضر شده و با تیمی پرستاره تا اینجای کار بسیار موفق عمل کرده است.

پیکان در دور گروهی با همین تیم تاراز هم گروه بود و در بازی آخر گروهی توانست با نتیجه 3 بر 1 پیروز شود. پیکان دیروز و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر 0 از سد اربیل عراق گذشت و انتظار می‌رود با عملکرد خوبی که تا اینجا داشته،‌ برای صعود به فینال کار دشواری نداشته باشد.

برای تماشای پخش زنده والیبال پیکان و تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401 در نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا 2022 در ساعت شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده پیکان تهران و تاراز قزاقستان 29 اردیبهشت 1401

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا