سخنان مهم وزیر اطلاعات درباره‌ی احمدرضا جلالی

وزیر اطلاعات در همایش دادستان های کل کشور گفت: هوشیاری، همکاری و همراهی تحسین برانگیز مردم با دولت مردمی توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

به گزارش دریافتی انصاف نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات روز چهارشنبه در بیست و یکمین همایش سراسری دادستان های مراکز استانها گفت: هماهنگی و هم افزایی دستگاه های قضایی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی باعث ایجاد امنیت، آسایش و رفاه برای مردم می شود و امروز با انتخاب مردم، دولتی مردمی مستقر است که در شرایط خاص مشغول فعالیت شده و تصمیم دارد اقداماتی شجاعانه و مدبرانه انجام دهد تا منافع ملی و مردمی را تامین کند و همانطور که این دولت انقالبی در بحث سلامت توفیقات بزرگی داشته و انتظارات و امید را در بطن جامعه مضاعف کرده است، طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را براساس مصوبات مجلس شورای اسلامی اجرا می نماید.

وزیر اطلاعات با اشاره به آنچه «فضاسازی رسانه‌های معاند در پی اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها» خواند، گفت: دشمنان با استفاده از فضای رسانه ای به دنبال ایجاد ناآرامی و خدشه به امنیت کشور بودند که با هوشیاری، همکاری و همراهی تحسین برانگیز مردم و هشدارها و اقدامات به موقع د ستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و هماهنگی د ستگاه قضایی، توطئه های آنان خنثی شد اما ایجاد ناآرامی و ضربه به امنیت کشور همچنان جزو برنامه های جنگ ترکیبی دشمن می باشد.

درباره‌ی دستگیری دو فرانسوی

خطیب با اشاره به دستگیری دو فرانسوی که اخیرا توسط وزارت اطلاعات د ستگیر شده اند گفت: دو فرد فرانسوی بازداشت شده توریست نبودند، ما از قبل به اطلاعاتی پیرامون آنها دست یافته بودیم و از لحظه ورود به کشور آنها دقیقا تحت نظر بودند. این افراد به محض ورود، قرارهای تشکیلاتی با چند کانون و محفل غیرقانونی و سابقه دار برگزار کردند. طبق مستندات موجود، این دو فرانسوی به دنبال ایجاد ارتباط تشکیلاتی بین کانون های غیرقانونی و آشوبگر بودند که با اتخاذ پوشش های صنفی، اهداف گروهک ها و سرویس های جاسوسی را دنبال می کردند. براساس اطلاعات موثق برخی از عناصر کانون‌های غیرقانونی مورد نظر با گروهک‌های تروریستی شناخته شده و برخی جواسیس شناسایی شده خارج نشین متصل بودند که به زودی اطلاعات بیشتری درخصوص این پرونده منتشر خواهد شد.

وزیر اطلاعات همچنین درباره‌ی احمدرضا جلالی گفت: جاسوسی جلالی برای رژیم صهیونیستی، موضوعی اثبات شده و حکم اعدام او کلیه مراحل قضایی را طی کرده است. دولت سوئد به نیابت از رژیم صهیونیستی و آمریکا، مدتی پس از بازداشت و محاکمه جلالی به صورت غیرقانونی آقای حمید نوری هموطن ما را در سوئد بازداشت، بلکه به نوعی گروگان گرفت. از اتفاقات عجیب این بود که دولت سوئد پس از بازداشت این جاسوس در ایران به او اقامت دائم داد و پس از محاکمه و صدور حکم اعدامش به وی تابعیت سوئدی داد و از آن پس به عنوان شهروند این کشور از او حمایت نمود و ما اطلاع داریم که سوئدی ها با طراحی رژیم صهیونیستی و آمریکا موضوع جلالی را پیگیری می‌کنند و حمید نوری را با توطئه و سناریوی گروهک تروریستی منافقین به گروگان گرفته‌اند. در مورد جلالی نیز به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با بیان اینکه دادستان ها متصدی حقوق عامه و حقوق شهروندی هستند قاعدتا با اخلالگران نظم و امنیت کشور و محرکین و کسانی که به نوعی برای تجمعات و اعتراضات غیرقانونی و تخریب ها برنامه ریزی می کنند برخورد قانونی را اعمال می نمایند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. امان از دوغ لیلی …………………….
    انصاف نیوز انصافا این روزها خیلی محافظه کار شده است و دیگران کمتر می توان به این رسانه رسانه مردمی گفت بلکه ضمن حفظ منافع خود (که قدر مسلم هم باید منافع اش را حفظ کند ) محافظه کار شده است این محافظه کاری و مصلحت سنجی باعث شده آن وزانت و متانت سابق را نداشته باشد . به این خود از نقد خود می گذرم تا زحمت حذف و عدم تایید را براین رسانه کم کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا