حمایت علی دایی از وریا غفوری ؛ به جای سرکوب مشکلات را حل کنید

حمایت علی دایی از وریا غفوری پس‌از مصاحبه‌ی این بازیکن و واکنش وی نسبت به گرانی‌ها و اعتراضات اخیر که با شائبه‌ی ممنوع التصویری وی نیز همراه بود.


به گزارش انصاف ورزشی وریا غفوری کاپیتان سنندجی استقلال که در این سال‌ها بارها و بارها موضع‌گیری‌های تندی در خصوص مسائل سیاسی و اجتماعی همچون ساقط کردن هواپیمای اوکراینی، وقایع آبان ۹۸، مرگ دختر آبی ، کشته شدن کولبران کرد و … داشته است، اخیرا نیز در مصاحبه‌ای به موضوع گرانی‌ها و اعتراضات اخیر پرداخت. پس از این مصاحبه اما در برنامه فوتبال برتر تصویر غفوری از عکس تیمی آبی‌ها حذف شد و همین اتفاق سبب شد تا بسیاری بگویند غفوری در صداوسیما ممنوع التصویر شده است.
پس از این اتفاق‌ها موجی از حمایت‌های مجازی از وریا غفوری شکل گرفت و امروز هم علی دایی با انتشار پستی در اینستاگرام از وریا غفوری حمایت کرد و نوشت:

«ساکت کردن منتقد ،فقط و فقط پاک کردن صورت مساله است. مردم در سخت ترین شرایط اقتصادی هستند و باید به جای سرکوب ،فکر اساسی برای حل مشکلاتشان کرد
فارغ از رنگ ها، از هر فردی که صدای مردمش است حمایت میکنم همانطور که در تمامی این سالها تلاش کردم حامی و صدای مردم سرزمینم باشم.»

وریا غفوری

به هر روی موج اخیر گرانی‌ها و اعتراضات شکل گرفته به تبع آن سبب شده تا بسیاری از افراد مشهور در حوزه‌های مختلف نسبت به آن واکنش نشان بدهند و بسیاری هم افراد مشهوری که واکنشی نشان نداده‌اند را متهم به بی‌عملی و محافظه‌کاری کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. به نظر من بهتره مسئولین صدا و سیما رو ممنوع التصویر کنن که هر چند روز یکبار، با کارهای احمقانه شون، آب به آسیاب دشمنهای مملکت می ریزن و باعث بدبینی مردم به نظام می شن.

  6
  2
 2. سلام‌آقای‌دایی‌مردم‌پاک‌طینت‌وآزاده‌
  واردبیل‌و…عکس‌تورا‌در‌دکاکین‌
  خودروها‌ومنازل‌خود‌نصب‌میکنند‌
  جناب‌عالی‌چی‌موزه‌جواهرات‌درست
  میکنی‌و….خوب‌حداقل‌یک‌تیم‌لیک‌
  برتری‌‌در‌شهر‌اردبیل‌درست‌میکردی
  ‌اینها‌تراختور‌را‌تنها‌گیر‌آوردند‌و ضربه
  فنی‌میکنند‌آنگاه‌تیم‌ساوالان
  اردبیل‌خودنمایی‌کند‌.نه‌این‌خیال‌است
  تو‌اینکاره‌نیستی‌..وریا‌غفوری‌اگر‌پ‌ک‌ک
  وکوموله‌ودمکرات‌کردستان‌را‌محکوم
  کند‌من‌هم‌میگویم‌آفرین‌‌اما‌تو‌چی‌اصلا‌
  میفهمی‌بارازانیها‌درتمبر‌یادبودی‌که
  منتشر‌کردند‌تا‌مراغه‌وبناب‌وملوان
  وعجبشیر‌را‌جز‌خود‌نامیدند‌اچراآن‌زمان
  بیانیه‌ندادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا