خرید تور نوروزی

جنجال تازه درباره همسر ترامپ؛ این بار مدرک دانشگاهی

چند روز پس از جنجال درباره اصالت متن سخنرانی همسر دونالد ترامپ در همایش جمهوریخواهان، رسانه‌های امریکایی از غیر واقعی بودن مدرک دانشگاهی او خبر داده‌اند. وبسایت ملانیا ترامپ از دسترس خارج شده است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از دوبچه وله، سخنرانی ده روز پیش ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، در گردهمایی حزب جمهوریخواه آمریکا در کلیولند با جنجال همراه بود و او متهم شد که بخش‌هایی از سخنرانی خود را از متن سخنرانی میشل اوباما در سال ۲۰۰۸ کپی کرده است.

436

در شبکه‌های اجتماعی کلیپ‌هایی از سخنرانی ملانیا ترامپ منتشر شد که با سخنرانی ۸ سال پیش میشل اوباما مطابقت دارد. [لینک به خبر]

اکنون جنجال تازه‌ای درباره مدرک دانشگاهی ملانیا ترامپ ایجاد شده است. همسر کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در وبسایت شخصی خود اعلام کرده بود که تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته طراحی و معماری به پایان رسانده است. این وبسایت اکنون ناپدید و از دسترس خارج شده است. رسانه‌های آمریکایی نوشته‌اند که تحصیلات دانشگاهی ملانیا ترامپ ناتمام بوده و او فاقد مدرک دانشگاهی است.

همسر دونالد ترامپ در کارنامه کاری خود نوشته بود که پیش از سفر به آمریکا و اقامت در این کشور، در اسلوونی در دانشگاه تحصیل کرده است. در وبسایت ملانیا آمده بود: «ملانیا پس از تحصیل در طراحی و معماری در دانشگاه در اسلوونی، مدتی در ارتباط با کار مدلینگ میان پاریس و میلان در رفت ‌و آمد بود و در نهایت در سال ۱۹۹۶ به نیویورک مهاجرت کرد.»

طبق بررسی‌های مجله “نیویورکر” و برخی دیگر از رسانه‌های آمریکا، ملانیا ترامپ تحصیل دانشگاهی خود در اسلوونی را ناتمام گذاشته تا کار مدلینگ خود را پی گیرد.

لینک وبسایت شخصی ملانیا ترامپ در اینترنت اکنون تنها سایت شغلی همسرش دونالد ترامپ را باز می‌کند.

ملانیا درباره ناپدید شدن وبسایت خود در روز پنجشنبه (۲۸ ژوئیه/ ۸ مرداد) در توییتر نوشت: این وبسایت در سال ۲۰۱۲ ایجاد شده و خبرهای مربوط به وضعیت تازه زندگی او را دربرنمی‌گیرد.

کنجکاوی‌های رسانه‌ها و افکار عمومی آمریکا درباره زندگی و تحصیلات ملانیا ترامپ پس از جنجال درباره متن سخنرانی او در گردهمایی حزب جمهوریخواه آغاز شده است.

ملانیا ترامپ ۴۶ ساله است و در سال ۲۰۰۵ با دونالد ترامپ، نامزد جنجالی حزب جمهوری‌خواه ازدواج کرده است. در ویکی‌پدیا درباره او نوشته شده که تنها یک سال در دانشگاه “لیوبلیانا” در پایتخت اسلوونی درس خوانده و سپس ترک تحصیل کرده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا