انتقال لواندوفسکی به بارسلونا ؛ ماموریت غیرممکن

انتقال لواندوفسکی به بارسلونا مدتی است به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده است. به نظر می‌رسد با توجه به قوانین فوتبال اسپانیا این انتقال پیچیده و ناشدنی باشد.

انصاف ورزشی: پس از عدم توافق لواندوفسکی با سران باشگاه بایرن مونیخ سر مدت تمدید قرارداد زمزمه‌هایی راجع به حضور این بازیکن در بارسلونا به گوش رسید. ژاوی سرمربی تیم بارسا نیز از این انتقال استقبال کرد اما حالا اخبار جدیدی به گوش می‌رسد.

به گزارش ورزش سه خاویر تباس، رئیس لالیگا، در واکنش به انتقال احتمالی لواندوفسکی به بارسا گفت:« در حال حاضر غیرممکن است که بارسا بتواند لواندوفسکی را جذب کند. آنها محدودیت های مالی شدیدی دارند و برای رعایت فرپلی مالی باید چندین بازیکن خود را به فروش برسانند. شاید اگر بارسا فرانکی دی‌یونگ را با رقمی خوب واگذار کند، بتواند لواندوفسکی را جذب کند اما باید توجه داشت که برای این مهم، بارسا نه تنها باید به بایرن مبلغی پرداخت کند که دستمزد بالای لواندوفسکی هم می تواند مشکل‌ساز باشد. فعلا این اتفاق را غیرممکن می بینم.

با تمام این تفاسیر بازهم لواندوفسکی تا به حال با هیچ باشگاه دیگری هم وارد مذاکره نشده و منتظر تصمیم نهایی بایرن مونیخ است. گفته می شود بایرن تا زمانی که بهترین جانشین را برای او پیدا نکرده، مجوز جدایی نخواهد داد. لواندوفسکی تا 2023 قرارداد دارد و انتقال او تا 40 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا