خرید تور تابستان

پخش زنده منچسترسیتی استون ویلا 1 خرداد 1401

منچسترسیتی امروز در اتحاد میزبان استون ویلای استیون جرارد است. برای پخش زنده منچسترسیتی استون ویلا 1 خرداد 1401 با ما همراه باشید.

امروز همه لیورپولی‌هایی که با کاپیتان استیوی جی خاطره دارند طرفدار استون ویلا هستند! اما ایا جرارد ارمغان‌آور قهرمانی برای لیورپول خواهد بود؟ برای پخش زنده بازی منچسترسیتی و استون ویلا 1 خرداد 1401 با ما باشید.

پخش زنده منچسترسیتی استون ویلا 1 خرداد 1401

من سیتی برای قطعی کردن قهرمان خود در هفته آخر، تنها نباید در ورزشگاه خانگی‌اش به استون ویلا ببازد! در شرایطی که در دیگر بازی همزمان امروز در آنفیلد لیورپول برای زنده ماندن امیدش باید پیروز باشد، من سیتی در اتحاد میزبان استون ویلا است.

از یک سو شاگردان کلوپ در اندیشه کسب 4 گانه هستند و من سیتی متمول و پرستاره پپ بعد از حذف خفت‌بارانه برابر رئال در لیگ قهرمانان تنها به کسب قهرمانی جزیره امیدوار است.

من سیتی در 5 بازی آخر خود 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست داشته و استون ویلا با ثیت 2 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست در 5 بازی آخر خود به اتحاد می‌آید.

نکته جالب درباره تقابل‌های رو در روی دو تیم در سالیان اخیر اینکه من سیتی هرگز در 12 تقابل آخر به استون ویلا نباخته و از این تعداد 11 مسابقه را پیروز شده است. برای تماشای پخش زنده بازی منچسترسیتی و استون ویلا 1 خرداد 1401 در ساعت شروع بازی یعنی 19:30 به وقت ایران از یکی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا 1 خرداد 1401

لینک 2: پخش زنده بازی منچستر سیتی استون ویلا 1 خرداد 1401

لینک 1: پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و استون ویلا 1 خرداد 1401

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا