خرید تور تابستان

ایجاد اشتغال دانش بنیان برای افزایش تولید | برگزاری آزمون استخدامی فولاد بافق

معاون شرکت فولاد بافق خبر داد

سرویس بازار

مجتمع معدنی و صنعت آهن فولاد بافق در راستای افزایش ظرفیت تولید خود و اشتغال آفرینی، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب نیروی انسانی نموده است.
به گزارش روابط عمومی فولاد بافق، فخرالدین زرین کیا، معاون مالی و منابع انسانی فولاد بافق با اعلام این خبر گفت: مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در کارخانه احیاء و نورد فولاد بافق، 175 نفر در مشاغل اپراتوری، کارمندی و تعمیرکاری با شرايط احراز مدرک ديپلم، 49 نفر در مشاغل تکنسینی با شرایط احراز مدرک کاردانی و 43 نفر در مشاغل کارشناسی با شرایط احراز مدرک ليسانس را از ميان واجدین شرايط مــرد و زن، با برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه فني، طب كار، به صورت قرارداد موقت و طبق ضوابط قانون كار و تأمين اجتماعي، جذب بازار کار و تولید کند.
وی با اشاره به اهمیت دانش فنی و سواد دانشگاهی نیروهای شاغل در این مجتمع افزود: متقاضيان واجد شرايط، از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت تا پایان روز پنجشنبه ۵ خرداد فرصت دارند به وبسايتhttp://www.a-azmoon.com مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی یادآور شد متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز و نحوه ثبت نام به پایگاه اینترنتی http://www.bmisco.com مراجعه نمایند.
معاون مالی و منابع انسانی فولاد بافق خاطر نشان کرد: تعدادی از آمار مذکور برای اشتغال در دفتر مرکزی تهران و تعدادی نیز برای کارخانه پلیمر طلایی یزد جذب خواهند شد.
انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا