بوسه جنجالی فرشته حسینی و نوید محمد زاده

انتشار عکس بوسه‌ی نوید محمدزاده و فرشته حسینی بر روی فرش قرمز جشنواره‌ی کن جنجالی شده است.

این زوج عاشق که هر دو بازیگر سینما هستند پس از ازدواج بارها در برنامه‌های رسمی عشقشان به یکدیگر را به نمایش گذاشته‌اند اما این اولین بار بود که دست به حرکتی زده‌اند که در ایران خلاف عرف محسوب می‌شود.

فرشته حسینی از مهاجرین افغانستانی مقیم ایران است که سال گذشته با نوید محمدزاده، از سوپراستارهای سینمای ایران ازدواج کرده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. انشا الله با دوام باشد. هر دو انسانهای شریفی هستند .از جدایی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی ناراحت شدم پاکدل انسان شریفی ست خانم طباطبایب را شناخت نداشتم خانم ازاده نامداری خانم نجیبی بود اگر با انسان لطیفی ازدواج می کردحتما الان بین ما بود خانم فکور صبور خانم بی ازاری بود اگر جفتی مثل نوید داشت هرگز به سرنوشت تراژیک دچار نمی شد حسین پناهی اگر فرشته ای مثل حسینی داشت الان از دارندگان سیمرغ کارگردانی بود .ازدواج این گونه است سرنوشت ساز پس دعا کنیم سرنوشت سوپر استار مان بخیر باشد.

  30
  36
  1. معنی شرافت رو هم فهمیدیم. از حالا هرکی فضای عمومی را با اتاق خواب اشتباه کنه باید مدال شرافت داد.

 2. انصاف نیوز گرامی . تو را به انصافت قسم ، بوسیدن یک رفتار کاملا انسانی است .به شیرینی زندگی می افزاید .قلبها را بهم نزدیک میکند .بوسه نماد عشق و مهراست .بوسیدن دو انسان دربین تمام ملل جهان درطول تمام تاریخ بشریت بوده .پس یک رفتارکاملا طبیعی برخاسته از ماهیت انسان است که خداوند دروجود انسان ها گذاشته است .متاسفانه درایران بدلیل … بوسیدن زن و مرد درملاعام یک تابو محسوب میشود .این تابوی مصنوعی باید شکسته شود .درود بر نوید محمدزاده و فرشته حسینی که تابوشکنی ایرانی کردند (البته در کن فرانسه ).

  32
  49
  1. … هم بین زن و شوهر ها هست، پس باید در هر جایی انجام گیرد؟ تف بر بی حیایی و بی غیرتی و بی بند و باری

   6
   4
  1. متاسفم که شما بازیگرای ایرانید. بی غیرت و بی حیایی تا کجا. مشخصه که این رفتارای بی قید و بندتون از کجا آب میخوره

 3. کلا بازیگرانی که تا به حال جلوی مردم ابراز عشق کردند مثل فرزاد و ازاده و سحر و رامبد ….دو سال بعد تق عشقشون در اومده

 4. کاش این علقه های مضغه ای که بخاطر بوسه یک زن و شوهر شرعی و قانونی، یقه خود را دراندند، نعره زدند، زوزه کشیدند و فریاد وا اسلاما سر دادند، برای شکم گرسنه کودکان معصوم این آب و خاک، برای دلشوره و نگرانی مادران نجیب ایران بخاطر تامین نان شب طفلان شان، برای شرمندگی مردان غیور این سرزمین که شرمندگی را بجان میخرند اما حاضر به دزدی و خلاف نیستند؛ و برای دزدی ها و اختلاس ها و رانت های بی پایان و کهکشانی موجوداتی که بر مصادر مسئولیت در این مملکت بباد فنا داده شده تکیه زده اند، و برای دروغ ها و دروغگویی مسیولان … مملکت مان …، فریادی سر می‌دادند و اعتراضی میکردند، هیهات که اینان از دین و مذهب، هرآنچه را که مربوط به روابط جنسی زن و مرد است، میفهمند و البته که لا علی المریض حرج!! درک و فهم مغزشان از دین همین است، زیر شکم.

  14
  15
  1. آقای جزایری ! تو که هرچی از دهنت در میاد را دریغ نمیکنی! هر چیزی جای خودش را دارد. مگر کسی گفته اختلاس خوبه که اینجوری عربده سر میدهی؟ ما فکر زیر شکم هستیم یا بی غیرتهایی که هر کار نهانی با همسرشان را بی پرده در معرض نگاه نامحرمان میگذارند؟

   4
   1
 5. حالا چکار کنیم کفن بپوشیم بیایم توخیابان فریاد واویلا واویلا سربدیم اخه زمان دوم خرداد وآقای خاتمی ازاین کارها میکردیم یا…،زیر سبیلی رد کنیم خلاصه ماندیم حیران انصاف تو بگو چکار کنیم

  6
  6
 6. واقعا خود این بوسیدن خودش فیلمی بود وگرنه عشق و دوست داشتن به این کارا نیست.همش بخاطر شهرت و ترکوندن در فضای مجازی است شایدم قصد مهاجرت دارند . در هر صورت براشون آرزوی موفقیت دارم هرچند کارشان پسندیده نبود.

 7. واقعا خود این بوسیدن خودش فیلمی بود وگرنه عشق و دوست داشتن به این کارا نیست.همش بخاطر شهرت و ترکوندن در فضای مجازی است شایدم قصد مهاجرت دارند . در هر صورت براشون آرزوی موفقیت دارم هرچند کارشان پسندیده نبود.
  درضمن اولین دیدگاه من است.

 8. حالا مثلا محترمانه داری جواب می دی که اینقدر توهین میکنی؟ کسی یقه ندرانده. بوسه حتما موجب محبت و دوام زندگی است اما لازم نیست در ملا عام باشه.
  در ضمن دوست محترم بیشترین دلسوزی و همدردی با مردم و کمک در حوادث توسط همین مذهبی ها انجام میشه. رعایت ادب کردم و با ادبیات خودتان جواب ندادم

 9. حتی کلاغ هم در بین حیوانات اینقدر شعور داره که روابط خصوصی با همسرش رو در نهان انجام بده…

 10. لعنت بر بازیگران بی درد خوشگذران بی تفاوت که از رنج مردم نان میخورند و فقط شعار می دهند و نمایش بر پا میکنند.

 11. بیچاره زنشو تو خونه نمیبینه که
  اینا از لحاظ روانشناسی مشکل دارن
  البته چیز عجیبی نیست سلبریتی یعنی همین
  یه فردخودنما که هرچی خود نماییش بیشتر باشه بنفعشه

  4
  1
 12. چرا شما یک رفتار کاملا انسانی را اینگونه نقدمیکنید. یعنی بوسیده شدن یک بانو توسط همسرش درملا عام انقدر زننده ورم آوراست؟
  پس چرا درمقابل این همه درد و مشکل ومعضلات اجتماعی، این همه فساد اخلاقی واقتصادی، این همه نابرابری وبی عدالتی سکوت کردید. واقعا برای چنین نگاه افراطی ونابجامتاسفم.

  2
  6
 13. روابط عاطفی زن و شوهر کاملا خصوصی و عمیق و عاشقانه و بدون محدودیت و بدون حیا است و البته خیلی زشته نمایش این روابط.
  اگه بوسه عاشقانه در انظار عموم بد نیست کارهای دیگه هم زشتی نداره؟!!!!پس غیرت و حریم خصوصی و ناموس چی میشه؟ حیوانات هم موارد این چنین را علنی نمیکنند!!!!!!

  7
  1
 14. قشنگ نشون داد عقده مونده تو دلش وگرنه تو خونه خودش به اندازه کافی نتونست اینکار رو بکنه
  . این ها نماینده ما و ایران نیستند.در غم آبادان خوشحال بودند در حالی که به امام رئوف توهین شد
  فقط به فکر تفریحات و شادی خودشون هستند.

  6
  1
 15. مرد مسلمون مرد ایرونی حاضری جلو همه لب همسرت رو ببوسی
  اخه تربیت خانوادگی برا همچین جاهاییه

  6
  3
 16. کاش به حرمت مردم کشورت اهمیت می دادی آقای نوید محمد زاده
  کاش می فهمیدی که تو دیگر متعلق به خودت نیستی و متعلق به مردم کشورت هستی
  کاش می فهمیدی که علت پیشرفت هنری ات تنها خودت نیستی بلکه توجهات مردم کشورت هم هست

 17. با این کارهای خارج از عرف میخواین بگین با کلاسین نه به خدا وقتی که شخصی لیاقت و جنبه معروفیت رو نداشته باشه اینطوری میشه متاسفانه سلدرپیتی های ما در اوج بی لیاقتی به معروفیت میرسن و سر از اینطور حرکاتی در میارن مثلا همین اقا اگه فوتبالیست نبود الان کنار یه میدان منتظر بود ببرنش کارگری روز مزد نه قیافه داره نه شعور اجتماعی معلومه که وقتی دستش به پول و معروفیت میرسه افسار پاره میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا