پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 7 خرداد 1401

بوستون و میامی بامداد امروز در ششمین بازی فینال کنفرانس شرق به مصاف هم می‌روند. برای پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 6 خرداد 1401 با ما باشید.

بوستون امشب از ساعت 5:00 بامداد 7 اردیبهشت 1401 در ششمین دیدار فینال کنفرانس شرق میزبان میامی هیت است. برای پخش زنده بسکتبال بوستون سلتیکس و میامی هیت 7 خرداد 1401 با ما همراه باشید.

پخش زنده بوستون سلتیکس میامی هیت 7 خرداد 1401

بامداد گذشته گلدن استیت با کسب چهارمین پیروزی در پنجمین بازی برابر دالاس موریکس رسما قهرمان کنفرانس غرب شد و به فینال مسابقات NBA راه یافت.

در سوی دیگر اما جدال تیم‌های اول و دوم کنفرانس شرق به بازی ششم کشیده شده است و نتیجه مجموع 3 بر 2 به نفع بوستونی است که امشب هم میزبان خواهد بود.

بوستون تا اینجای کار با حذف بروکلین نتس با نتیجه مجموع 4 بر 0 و میلواکی باکس قهرمان فصل قبل با نتیجه مجموع 4 بر 3 عملکرد درخشانی داشته و حال در مصاف با صدرنشین نیز خوب عمل کرده و حتی شانس دارد تا در بازی امشب کار را تمام کند.

از سوی دیگر میامی که فصل درخشانی را گذرانده تا اینجا با حذف شیکاگو بولز و سپس فیلادلفیا سونی سیکسرز به فینال کنفرانس رسیده است و به درخشش جیمی باتلر بسیار امیدوار است. برای پخش زنده بسکتبال بوستون سلتیکس و میامی هیت 7 خرداد 1401 در ساعت شروع مسابقه از یکی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده بسکتبال بوستون و میامی 7 خرداد 1401

لینک 2: پخش زنده بسکتبال سلتیکس و هیت 7 خرداد 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا