خرید تور نوروزی

مصاحبه علی دایی با عادل فردوسی پور ـ بخش دوم

مصاحبه علی دایی با عادل فردوسی پور اولین مصاحبه‌ای است که فردوسی پور پس از آغاز همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰ انجام داده است.

به گزارش انصاف ورزشی، عادل فردوسی پور مجری محبوب سالهای نه‌چندان دور صداوسیما که با بی‌مهری این سازمان مواجه شد و نتوانست برنامه‌ی محبوب «نود» را ادامه دهد و حتی از گزارش بازی‌ها در تلویزیون نیز محروم شد، اخیرا باب همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» را باز کرده است. گویا قرار است عادل فردوسی پور مصاحبه‌هایی را برای این سایت ترتیب بدهد؛ البته گفتنی است هنوز ابعاد فعالیت جدید مجری محبوب مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید گستره‌ی این فعالیت کجاست.

حالا اما عادل فردوسی پور برای اولین مصاحبه به سراغ هم دانشگاهی سابق خود، علی دایی شهریار فوتبال ایران رفته است. دایی چندسالی است فضا را برای مربی‌گری در فوتبال ایران مناسب نمی‌بیند و به نوعی از کار جدی در فوتبال ایران فاصله گرفته است.

اما علی دایی همچنان شبیه به دوران بازی از محبوبیت بالایی بین مردم برخوردار است و حتی می‌توان گفت اظهارنظرها و کارهای خیر دایی در این سالها، محبوبیت وی را بیش از هرزمانی بالا برده است. دایی در این مصاحبه که بخش اول آن پیش‌تر منتشر شده است هم، اشاره‌ای به شرایط اقتصادی و تنگناهای معیشتی این‌روزهای مردم نیز کرده است. و حالا بخش دوم این مصاحبه‌ی جذاب منتشر شده است که برای دیدن آن می‌توانید اینجا کلیک کنید.

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا