خرید تور تابستان

نامه کانون بازنشستگان تبریز خطاب به رئیسی درباره عدم افزایش مزد

اعضای کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران شهرستان تبریز و حومه در نامه‌ای از رئیس‌ دولت سیزدهم خواستند که هیات دولت مصوبه‌ی افزایش مزد بازنشستگان را هر چه سریع‌تر ابلاغ کند.

به گزارش ایلنا، اعضای کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران شهرستان تبریز و حومه در نامه‌ای از ابراهیم رئیسی خواستند تا هیات دولت در اولین جلسه‌ی خود با مصوبه‌ی هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان موافقت نماید. 

در بخش‌هایی از این نامه آمده است: «همه‌ساله براساس عرف، روال و مقررات جاری، پیشنهادات هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در رابطه با نحوه و میزان افزایش مستمری و دیگر مزایای بازنشستگان، ازکارافتادگان و بازماندگان تحت پوشش آن سازمان به هیات دولت ارائه می‌گردد و از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق هیات امنای سازمان از طرف دولت محترم هستند، در اولین جلسه هیات دولت تایید و به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ می‌گردد. هیات امنای محترم سازمان پیشنهاد خود را در هفتم اردیبهشت ۱۴۰۱ تصویب و به هیات محترم دولت ارسال نمودند و ما بازنشستگان از آن تاریخ، شاهد بی‌توجهی وعدم اقدام لازم هیات محترم دولت هستیم.»

1-1
1-2
1-3

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. درود به شرف وغیرتتان وننگ بر کانون عالی بازنشستگان که مزدور وجیره خور وزارت کار شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا