خرید تور تابستان

سردار وحیدی: انتقام سخت در انتظار اسرائیل است

سردار احمد وحیدی، وزیر کشور دولت سیزدهم با اشاره به ترور شهید صیاد خدایی گفت: این اقدام یک اقدام بزدلانه از سوی رژیم صهیونیستی است و تصور می‌کند با این اقدامات خللی در حرکت رو به جلو جمهوری اسلامی ایجاد می‌شود در حالی که این اقدامات یک حرکت مذبوحانه است در حالی که این رژیم نابود می‌شود و انتقام سختی به دلیل ترورهای مختلف در انتظار اسرائیل است

به گزارش خبرگزاری تسنیم وحیدی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از مولفه‌های قدرت ملی قدرت دفاعی است، اظهار داشت: با توجه به تهدیدات مختلفی که جمهوری اسلامی با آن مواجه است باید قدرت خود را روز به روز قوی‌تر کند.

وی با بیان اینکه جوانان و نیروهای مسلح و مهندسین و پژوهشگران به دستاوردهای مهمی در زمینه دفاعی، تسلیحات و تجهیزات دفاعی رسیدند، افزود: این تسلیحات و تجهیزات چشم دشمن را خیره می‌کند به نحوی که در حوزه پهباد به قدرت‌های برتر دنیا تبدیل شده است.

وزیر کشور با بیان اینکه از حیث موشکی و موشک‌های دقیق از کشورهای مطرح کشور هستیم، ابراز داشت: همه این‌ها برای دفاع از میهن‌، عزت و شرف ایران اسلامی است و در اختیار نیروهای مسلح ما قرار دارد تا دشمن خیال تعرض به این آب و خاک را در ذهن خود متصور نشود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه‌ها برای نمایش اقتدار ایران اسلامی ویژه عموم مردم است و ظرفیت‌های فرزندان خود را ببینند و به آنان افتخار کنند و مطمئن باشند که اجازه نمی‌دهند کوچکترین تعرضی به این آب و خاک داشته باشند.

وحیدی ضمن اشاره به حادثه متروپل در آبادان و عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه دلخراش تصریح کرد: جمع‌آوری اجساد زیر آوار تقریبا به پایان رسیده است اما این فرضیه که هنوز ممکن است جسدهایی باقی‌مانده باشد، وجود دارد و از سوی دیگر یک مرحله از آواربرداری تمام شده و مرحله دوم از مرحله نخست اندکی طولانی‌تر است.

وی ضمن اشاره به شهادت شهید صیاد خدایی تاکید کرد: این اقدام یک اقدام بزدلانه از سوی رژیم صهیونیستی است و تصور می‌کند با این اقدامات خللی در حرکت رو به جلو جمهوری اسلامی ایجاد می‌شود در حالی که این اقدامات یک حرکت مذبوحانه است در حالی که این رژیم نابود می‌شود و انتقام سختی به دلیل ترورهای مختلف در انتظار اسرائیل است.

وزیر کشور با بیان اینکه این حرکت از اسرائیل بعید نیست، افزود: اسرائیل در بدترین شرایط روحی و روانی هستند و هر لحظه منتظر آن هستند که دست قدرت مقاومت بر سر آنان فرود بیاید و از این رو عقوبت سختی در انتظار آنان است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا