یحیی گل محمدی دو جلسه محروم شد ؛ بازهم محرومیت برای سرمربی پرسپولیس

یحیی گل محمدی دو جلسه محروم شد تا فصل بعدی لیگ برتر راهم با محرومیت آغاز کند. البته این محرومیت در واقع قطعی شدن محرومیت تعلیقی سرمربی سرخ‌ها است.

به گزارش انصاف ورزشی، یحیی گل محمدی با وجود آن که از نظر امتیازگیری در فصلی که گذشت آمار نسبتا خوبی داشت و ۶۳ امتیاز کسب کرد، اما ناکامی در کسب جام، یک فصل سخت و پرفشار را برای مربی قرمزها رقم زد. همین فشارها باعث شد تا یحیی گل محمدی با اعتراض‌های بیش از حدش در کنار زمین، محرومیت‌های سنگینی را به جان بخرد.

اوج این محرومیت‌ها زمانی رخ داد که اعتراض شدید گل محمدی به داور دربی سیدمهدی سیدعلی پس از دریافت گل از استقلال در دیدار شش امتیازی، باعث شد تا کمیته‌ی انضباطی یحیی را شش جلسه از همراهی تیمش در کنار زمین محروم کند؛ اما دو جلسه از این شش جلسه به صورت تعلیقی بود.

یحیی گل محمدی دو جلسه محروم شد ؛ بازهم محرومیت برای سرمربی پرسپولیس

در قوانین انضباطی محرومیت تعلیقی به نوعی فرصت دوباره‌ای است که به فرد خاطی داده می‌شود و اگر تخلف در مدت زمان مقرر شده تکرار شود، آن محرومیت دوباره شکل اجرایی و قطعی پیدا می‌کند. یحیی گل محمدی نیز در دوران سپری کردن محرومیت خود، در پایان دیدار با ذوب‌آهن که منجر به از دست رفتن دو امتیاز حیاتی شد، مجددا و این بار با پایین آمدن از روی سکوها به اعتراض شدید به داور مسابقه پرداخت. همین موضوع سبب شده تا کمیته‌ی انضباطی رای تعلیقی یحیی را به حالت قطعی برگرداند و بدین ترتیب باید گفت دوباره یحیی گل محمدی دو جلسه محروم شد ؛ چراکه حالا یحیی فصل بعد نیز دو جلسه از همراهی پرسپولیس در کنار زمین محروم است.

البته این رای قابل تجدید نظر خواهی است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا