خرید تور نوروزی

احمدی‌نژاد، بچه شَر دوست داشتنی!

احسان حدیدی (قائم مقام)، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی به بهانه‌ی حضور احمدی‌نژاد در مراسم‌های رسمی و مقایسه‌ی آن با وضعیت سیدمحمد خاتمی پرداخته است که در پی می‌آید:

در مراسم سالگرد رحلت رهبر فقید انقلاب، حضور احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور اسبق قابل توجه است اما خاتمی به عنوان رئیس دولت دوره هفتم و هشتم حضور ندارد.

آیا سوابق احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری‌اش در خاطره‌ها هست؟ مانند یکشنبه سیاه، خطاب عنوان برادران قاچاقچی برای نیروهای نظامی، اختلاف در انتخاب مشایی به عنوان معاون اول، تهدید به استعفا در ماجرای مصلحی وزیر اطلاعات، انتخاب مشاوران امور خارجه به دلیل اختلاف با وزیر خارجه وقت و دستور رهبری برای انفصال این احکام.

یا سوابق او بعد از ریاست جمهوری‌اش مثل دعوا با قوه قضائیه (زنبیل گذاشتن و بست نشستن)، ماجرای پشت بلندگو، تهدید به انواع افشاگری و انتقادات شدید اللحن از عملکرد نظام که منجر به هشدار رهبری شد و تحریم انتخابات ریاست جمهوری!

همه‌ی اینها گوشه‌ای از ایجاد تنش‌ها و تزاحمات و درگیری احمدی نژاد با حاکمیت است اما تنها اختلاف خاتمی با حاکمیت، بیان نکاتی در سال ۸۸ است.

حرف خاتمی در آن روزگار، دعوت به آرامش، سعه صدر و دلجویی از آسیب‌دیدگان و آزادی زندانیان و توجه به انتقادات از برگزاری انتخابات است و هیچ سخن و حرفی از تقلب در انتخابات سال ۸۸ هم نزده است. او از انتخابات مجلس نهم در سال 90 هم همیشه دعوت به حضور انتخابات داشته است.

اما جای حیرت و شگفتی است که بعد از ۱۲ سال هنوز او جایی برای دعوت شدن در مراسمات رسمی ندارد و احمدی نژاد با این همه سوابق زد و خورد لفظی و بیانیه‌ای با نظام در طول این 12 سال، در چنین سطحی از مقامات رده بالای نظام حضور دارد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. احمدی نژاد ،به قول گل آقا ،سوفاف …..است ( یعنی تحمل …..زیاد ه ). زیاد، کم ، اصلا، جدی نگیرداین معجزه قرن را…..

  9
  3
 2. سلام- با اینکه دل خوشی از آقای خاتمی نداریم، اما مقایسه ایشان با آقا محمود مع الفارق است ! یکی تمام سلولها و وجناتش سراسر نوکرصفتی و بی هویتی است ، و آن دیگری با همه محافظه کاری ( اگر نگوییم جبن ) به هر حال به صفت آقایی مزین است. آن یکی اگر صد بار هم عربده جویی کند و کف بر دهان آرد، با دست کشیدنی به سر و گوش آرام میگیرد، اما این یکی از اساس متفاوت است ، با اینکه دل خوشی هم از او نداریم…

  7
  5
 3. مشکل اینجاست که خاتمی محبوب است و احمدی نژاد نیست. از همین رو خاتمی مورد حقد و کینه افراطیون داخلی و براندازان خارجی است.

  14
  7
  1. خب اگه نشده، به جمله ما و کس دیگری چه نیاز ؟؟ !!
   حالا که خود منتصخب 88 همه چیز رو حتی از جمله حمله خود امنیتی ها به اموال و … و اغتشاش ساختگی برای بهانه برخورد رو لو داده.

   12
   4
 4. درود بر احمدی نژاد-دلیل اصلی را خود میدانید.اصل مهم تر از فرع است.اصل این است که او مولفه های قدرت ایران را تقویت کرد.

  7
  10
  1. جنس خوب بهانه است. برخی با هرچیزی فاز میگیرن . کدوم قدرت ؟؟؟ در همه فاکتورهای قدرت یک کشور در قعر آماریم

   10
   5
 5. مقایسه احمدی نژاد با خاتمی اصلا درست نیست…. خاتمی یک لیبرال به تمام عیار و وابسته به آمریکا وتبعیضگرا وضعیف کش…ول احمدی نژاد مردمی.دلسور. عدالتخواه حامی مستضعفان .شجاع ونترس .با سواد دانشگاهی واقعی.کسیکه در زمان مسئولیتش اتوبان کردن تمامی جاده ها .بیمه روستایی.سهام عدالت.یارانه .مسکن مهر نانو تکنولوژی. رونق بی‌حد به فضانوردی. شکستن پلمپ نظنز رساندن سوخت هسته ای به بیست درصد .تولید کیک زرد ووووو انجام داده آیا ده رئیس جمهور قبلی از ایشان و روحانی دولت دوازدهم همه باهم به اندازه یک چهارم دکتر به ایران وایرانی خدمتی داشته اند لطفا بنویسید بنده که از روز اول هستم چیزی از یازده رئیس قبلی ندیده ام درست است احمدی نژاد هم در بعضی موارد مقصر بود امامزاده همه آنها کاربلد وکارکنان وپر تلاش و ضد استکبار وافشاگر چهره هایی بود که مدت زمان طولانی دزدی اموال عمومی می‌کردند چه کسب زورش به لاریجانیها وپسران هاشمی می‌رسید؟ تخریبگران اکثرا ازسران دو حزب کثیف و غارتگر ونجومی بگیرانند وعده ای هم تبعیت از نامبردگانند والا دکتر احمدی نژاد را بی‌جهت مردمی ودلسوز نمی‌گویند هفتاد درصد جامعه ایشان را دوست می‌دارند والسلام

  4
  3
 6. خاتمی سوپاپ نظام بود و محروم کردن از مناسبات حکومتی برای سوپاپ ماندن خاتمی است.والا واعظان چون به خلوت می روند انکار دیگر می کنند

  2
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا