بازگشت کارلوس کیروش به تیم ملی ایران؟ شایعه‌ی جذاب در اطراف نیمکت تیم ملی

بازگشت کارلوس کیروش به نیمکت تیم ملی ایران شایعه‌ی پرطرفداری است که پس از رفتن مرد پرتغالی هر چند وقت یک بار به صدر اخبار می‌رسد.

به گزارش انصاف ورزشی، کارلوس کیروش سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی ایران که در مدت حدود هفت ساله‌ی حضور خود در ایران در دو جام جهانی و دو جام ملت های آسیا تیم ملی را رهبری کرد، پس از ترک تیم ملی ایران به هیچ عنوان نتوانسته روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و اخراج از تیم ملی کلمبیا و ناکامی در صعود به جام جهانی 2022 قطر با مصر را تجربه کرده است.

از سوی دیگر تیم ملی ایران نیز پس از کیروش اتفاقات تلخی را با ویلموتس تجربه کرد اما پس از آن موفق شد با اسکوچیچ کروات بلیط جام جهانی را رزرو کند. اما با این وجود اسکوچیچ به واسطه رزومه بسیار ضعیفش پیش از هدایت تیم ملی فوتبال ایران و همینطور نتایج ضعیف مقابل تیم‌هایی با رنکینگ بهتر از 50 فیفا، همواره مورد انتقادات شدید قرار دارد و بسیاری معتقدند با اسکوچیچ نتایج خوبی در انتظار ایران در قطر نیست.

حالا دوباره و پس از باخت مقابل تیم نصف و نیمه الجزایر صحبت از بازگشت کارلوس کیروش آغاز شده است. این شایعه جایی تقویت شده است که دستیار کیروش در مصر اعلام کرد که مرد پرتغالی قصد هدایت یک تیم آسیایی را در جام جهانی 2022 قطر را دارد.

بازگشت کارلوس کیروش به تیم ملی ایران؟ شایعه‌ی جذاب در اطراف نیمکت تیم ملی

خبر ورزشی در این باره نوشت:

«خبرنگار بین اسپورت اعلام کرد کارلوس کی‌روش سرمربی اسبق ایران پیشنهادی برای مربیگری در یکی از ۶ تیم آسیایی راه یافته به جام جهانی ۲۰۲۲ دریافت کرده است.

در همین رابطه راجر دی سار دستیار کی‌روش در تیم ملی مصر به این شایعات احتمال بازگشت کی‌روش به مصر به عنوان مربی باشگاه الاهلی این طور پاسخ داد: خیلی سخت است کی‌روش مربی الاهلی شود. او قصد دارد هدایت یک تیم ملی را برعهده بگیرد که در جام جهانی حضور دارد.

وی افزود: من با او صحبت کرد. او تصمیم خود را گرفته تا در سطح ملی باشد و قصدی برای مربیگری در سطح باشگاهی را ندارد. کی‌روش الان در آفریقای جنوبی است. من با او در تماس هستم و منتظر پاسخش در زمینه مربیگری در سطح ملی هستم.

بدین ترتیب پیشنهاد یک تیم آسیایی راه یافته به جام جهانی برای کی‌روش جدی است چون این مربی پرتغالی پیشنهاد باشگاه بزرگ الاهلی را رد کرده است.»

حال باید دید بازگشت کارلوس کیروش به تیم ملی ایران رقم می‌خورد یا خیر.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. وقتی عقلمون رو درست به کار نیندازیم، نتیجه این میشه که فقط دور خودمون می‌چرخیم. کار فوتبال ایران از ریشه خرابه. سرتاپای فوتبال ایران را فساد فراگرفته. با اومدن این یا اون، اوضاع فوتبال فاسد و بی‌کیفیت ایران درست‌شدنی نیست. در حال حاضر منطقی‌ترین کار اینه که فوتبال را به طور کامل تعطیل کنند و به این همه حیف‌ومیل پول بیت‌المال خاتمه دهند.

  24
  7
 2. سلام مگه کی روش چیزی یاد فوتبال ما داد که دنبال شین فقط پول پول میکرد شما قدر مربیان زحمت کش کروات را نمیدانید

  4
  18
  1. این مردم قدر نشناس و که تو تاریخ همیشه ازاین کارا کردن ولش کن برگرد مربی بزرگ برگرد قلب ایران تو هنیشه جاودانه یی هنوز یادگاریات تو تیم ملی و کمپ تیم ملی به یادگار مونده مرد بزرگ برگرد و بدون قلب خیلیا اینجابرا ت میتپه

  2. مربیان کروات دلالی پیش نیستن یکی مث کیروش شخصیت تیمی به تیم فوتبال ایران داد الانم اندک اوباهت اون دورانه که تیم ملی به جام جهانی صعود کرد ولالی الان بادلال بازی این مربی که هیچگونه رزومه فوتبالی نداره آوردن تزریق کردن تیم ملی اینم نتیجش ما با کیروش توخاک کره با اون جوه وحشتناک کره رو شکست دادیم الان چی ..باید بدور از رنگ وتعصب تیمی قضاوت کرد ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا