خرید تور تابستان

سرلشکر جعفری: ما قبل از شهادت صیاد خدایی به رژیم اشغالگر ضربه وارد کردیم

فرمانده پیشین سپاه پاسداران درباره‌ی اقدامات جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت پیش و پس از ترور شهید صیاد خدایی گفت: ما و جبهه مقاومت چندین برابر این اقدامات را، هم قبل از شهادت شهید صیاد خدایی به رژیم اشغالگر وارد کردیم

به گزارش انصاف نیوز، سرلشکر عزیز جعفری با بیان اینکه «از مظلومیت جمهوری اسلامی است که نمی‌تواند خیلی از این ضربه‌هایی را که به رژیم صهیونیستی وارد می‌کند بیان کند»، می‌گوید: ما و جبهه مقاومت چندین برابر این اقدامات را، هم قبل از شهادت شهید صیاد خدایی به رژیم اشغالگر وارد کردیم و‌ هم بعد از آن اما نمی‌توانیم جزییات آن را بیان کنیم‌، البته مردم ما این مسئله را به‌خوبی می‌فهمند و درک می‌کنند. اگر رژیم صهیونیستی یک عملیات می‌کند، می‌داند که پاسخ آن را چندین بار دریافت می‌کند.

آقای جعفری در گفت‌وگو با تسنیم گفت: رژیم صهیونیستی و مسئولان آن بهتر می‌دانند تاکنون چه ضرباتی از جمهوری اسلامی خورده‌اند و حتی بعضی از آنها هنوز استمرار دارد و در حال ضربه خوردن از این ناحیه هستند، اینها ضرباتی است که در منطقه و در کشورهای مختلف، مقاومت اسلامی در منطقه و در کشورهای مختلف و حتی در داخل سرزمین‌های اشغالی به آنها وارد کرده است.

وی افزود: منتها این از مظلومیت جمهوری اسلامی است که نمی‌تواند خیلی از این ضربه‌هایی را که به این رژیم وارد می‌کند بیان کند، اسم بیاورد و شرح دهد، لذا در این اقدامات چراغ خاموش بودن و محرمانه بودن آن را اکثراً حفظ می‌کند.

وی ادامه داد: اما آنها وقتی تروری انجام‌ می‌دهند مانند ترور بزدلانه شهید صیاد خدایی علناً آن را بیان می‌کنند، تروری که ناجوانمردانه و درحالی صورت گرفت که این شهید در ماشین و جلوی منزلش و بدون محافظ بوده است و ترور او ارزش عملیاتی از نظر تکنیکی برای رژیم صهیونیستی ندارد و شبیه ترورهای کور منافقین در دهه 60 است.

جعفری افزود: ما و جبهه مقاومت چندین برابر این اقدامات را، هم قبل از شهادت شهید صیاد خدایی به رژیم اشغالگر وارد کردیم و‌ هم بعد از آن اما نمی‌توانیم جزییات آن را بیان کنیم‌، البته مردم ما این مسئله را به‌خوبی می‌فهمند و درک می‌کنند. اگر رژیم صهیونیستی یک عملیات می‌کند، می‌داند که پاسخ آن را چندین بار دریافت می‌کند.

وی یادآور شد: دشمنان سعی می‌کنند دیگر حوادث کشور را هم از طریق عملیات روانی و رسانه‌ای به خود نسبت دهند در حالی که خودشان بهتر از دیگران می‌دانند کار آنها نیست.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این هم از اون حرف هاست! به نظر دارن تو سبک و سیاق سردار سلامی می رند. در دنیای ارتباطات و اینترنت یعنی هیچ کس از این عمیلیات هوشمندانه و پیچیده شما خبر نداره. میشه یه گوشه کوچولو بدین؟ …؟

    1. حمله پهپادی به عوامل موساد در اربیل و ترور سه عضو موساد در ابوظبی و انفجار های متعدد در مراکز اقتصادی و نظامی صهیونیست ها مثل پالایشگاه حیفا و دانشگاه افسری تل آویو و کارخانه موشک‌سازی تومر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا