«لات بازی» شهاب حسینی؟!

به گزارش انصاف نیوز، علی بیرنگ، فرزند بیرنگ، آهنگ ساز در اینستاگرام نوشت:

خیلی صبر کردم، چهار ماه… خیلی توی خودم ریختم و رنج کشیدم تا بگذرم از این بی حرمتی ای که بهم شد، اونم از طرف کسی که اینروزها اسوه ادب و قهرمان ملت ماست.

داستان از این قراره که من فیلمی به نام چهارشنبه کار کردم (موسیقیشو) و شهاب حسینی هم بازیگر این فیلم بود.

بعد از مدتی که کار در فیلم استفاده شد متوجه شدم که هیچگونه قراری برای بستن قرار داد از طرف تهیه کننده و دستمزد کاری که کردم با من گرفته نمی شود. پیگیر ماجرا شدم و در آخر به من گفتنند که شما قرار بوده به صورت افتخاری کار کنین و من هم پرسیدم میشه بگین دال بر کدام سند یا مدرکی. خلاصه بنده به تهیه کننده اعلام کردم که از طریق خانه سینما اقدام میکنم. بنده در حال ورزش در سالن ورزشی بودم که این مسیج از طرف شهاب حسینی به عنوان سرمایه گذار فیلم برای که تا آن لحظه حتی نه می دانستم ایشان سرمایه گذار فیلم هستند نه اینکه برخوردی در مورد کار با ایشان داشتم ارسال شد. فیلم هنوز اکران هستش، از من عذر خواهی ای نشده و دستمزدم هم نگرفتم.

موسیقی ای که می شنوید بخشی از موسیقی تیتراژ فیلم چهارشنبه هستش، با عشق نوشتمش ولی بخاطرش جز بی احترامی چیزی نسیبم نشد که البته کِی هنرمندی در این سرزمین دستمزد مادی و معنوی واقعی خود را گرفته که من توقعش را داشته باشم. آقای شهاب خان، ممنون که حداقل حرمت پدرم را نگه داشتین …
سولو ویولا: پدرام فریوسفی عزیزم
ناظر ضبط: آرش گوران

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. انصاف جان ما كه نفهميديم چى شد! كدام مسيج ؟ لات بازى چرا ؟ دو سه بار خوندم متوجه نشدم، از جمله ” … بنده در حال ورزش بودم كه ….” ببعد كلمات درست جمله بندى نشده خودتون بخونيد

  2. کاش اون موقعی که یاالثارت لقبت داد، لات بازی در می آوردی! البته انتظار دیگه ی هم ازت نداریم، ناشی از کم سوادی!حتما سرمایه ات رو هم با خوردن حق الزحمه دیگران جمع کردی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن