سیدجلال حسینی مربی پرسپولیس خواهد شد؟

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد که اگر مذاکرات خوب پیش برود، سیدجلال حسینی مربی پرسپولیس حواهد شد و از فوتبال خداحافظی می‌کند.

به گزارش انصاف ورزشی، در فصلی که با نایب قهرمانی تیم پرسپولیس و قهرمانی رقیب سنتی آن‌ها استقلال به پایان رسید، زمزمه‌هایی از بروز اختلافات بین یحیی گل محمدی و سیدجلال حسینی به گوش می‌رسید و گفته شد حسینی جایی در برنامه‌های یحیی برای فصل بعد ندارد.

در ادامه حتی سیدجلال اعلام کرد که برنامه‌ای برای خداحافظی از قوتبال در 40 سالگی ندارد. اما امروز مدیرعامل پرسپولیس از مذاکرات با حسینی برای خداحافظی از فوتبال و پیوستنش به کادرفنی قرمزها خبر داد.

سیدجلال حسینی مربی پرسپولیس خواهد شد؟

ورزش سه در این باره نوشت:

«مدیرعامل پرسپولیس که در تلویزیون گفتگویی را انجام می‌داد اعلام کرد که در جلسه پیش رو که این هفته برگزار می‌شود، «به احتمال زیاد» حسینی به کادرفنی پرسپولیس اضافه خواهد شد.

او در این خصوص گفت: ایشان کاپیتان پرسپولیس و یکی از پرتلاشترین بازیکنان پرسپولیس است. ما دوست داشتیم قداست ایشان محفوظ باشد و آخرین صحبتی که با ایشان داشتیم و او گفت هرجا که مثمرثمر باشد، در خدمت پرسپولیس خواهد بود. از این جهت بناست ظرف این هفته جلسه‌ای برای ایشان بگذاریم و فکر کنم به احتمال زیاد به کادرفنی پرسپولیس ملحق شوند.

سیدجلال حسینی در آخرین گفتگوی خود که در زمان آغاز به کار سالن بدنسازی اش انجام شد، اعلام کرد که قصد خداحافظی از فوتبال را ندارد.»

حال باید دید با این تفاسیر آیا سیدجلال حسینی مربی پرسپولیس خواهد شد؟

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا