گولسیانی به پرسپولیس پیوست ؛ پرسپولیس در حال خریدن سپاهان!

گولسیانی به پرسپولیس پیوست تا جانشین سیدجلال از تفلیس باشد. بدین ترتیب مدافع گرجی سومین خرید سرخ‌ها از سپاهان خواهد بود.

انصاف ورزشی: باشگاه پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را با توپ پر آعاز کرده است و تا اینجای کار خرید‌های بزرگی انجام داده است. اما نکته خاص خریدهای این فصل پرسپولیس، سپاهانی بودن نیمی از آن‌هاست! تا اینجای کار سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی فر به شکل رسمی به اردوی پرسپولیس پیوسته‌اند و اگر خرید گولسیانی را نیز قطعی بدانیم، می‌توان گفت تا اینجای کار پرسپولیس 30 درصد از ترکیب اصلی فصل قبل سپاهان را به خدمت گرفته است. «ایسنا» در این خصوص مدعی شد قرارداد گولسیانی به صورت اینترنتی امضا شده است.

گفتنی است پیش از این سجاد شهباززاده نیز با ترک سپاهان به استقلال رفته بود و محرم نویدکیا مربی زردها نیز از این تیم جدا شده بود؛ چنین شرایطی اصلا برای تیم همیشه مدعی سپاهان جالب نیست.

اما در خصوص انتقال گولسیانی به پرسپولیس «ورزش سه» نوشت:

«گولسیانی 31 ساله که با درخشش در ذوب آهن به فوتبال ایران معرفی شد، حالا به عنوان ششمین خرید این فصل سرخپوشان به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی می‌پیوندد.
این بازیکن گرجستانی در لیگ هفدهم یکی از خریدهای امیرقلعه‌نویی برای تقویت خط دفاعی سبزپوشان اصفهانی بود ولی پس از جدایی این مربی از ذوب‌آهن و پیوستن امیرقلعه‌نویی به سپاهان، گولسیانی مسیر دیگری را انتخاب کرد و به عنوان مدافع میانی نساجی مازندران فصل تقریبا موفقی را در قائمشهر پشت سر گذاشت.
با این حال جدایی گولسیانی از امیرقلعه‌‎نویی که به نوعی کاشف او  در فوتبال ایران به شمار می‌رود بیش از یک فصل طول نکشید و این مربی پس از اینکه با جدایی سیاوش یزدانی و انتقال این بازیکن از سپاهان به استقلال مواجه شد، برای شروع لیگ بیستم بار دیگر به سراغ گولسیانی رفت و این بازیکن گرجستانی به عضویت سپاهان درآمد.
گولسیانی در لیگ بیست و یکم سومین فصل حضورش در ترکیب تیم فوتبال سپاهان را پشت سر گذاشت و در برخی از مهم‌ترین‌ بازی‌های طلایی پوشان اصفهانی نیز بازوبند را جلوتر از بازیکنان شناخته شده‌تر ولی کم‌ تجربه‌تر به بازو بست.

گولسیانی به پرسپولیس پیوست ؛ پرسپولیس در حال خریدن سپاهان!
گولسیانی به پرسپولیس پیوست

حالا در شرایطی یحیی گل‌محمدی برای جذب این بازیکن 31 ساله اهل تفلیس اقدام کرده که گفته می‌شود سیدجلال حسینی قرار است به کادر فنی سرخپوشان اضافه شود و با این وصف به نظر می‌رسد نظر کادر فنی پرسپولیس برای شکل دادن قلب خط دفاعی در فصل پیش رو استفاده از زوج پورعلی‌گنجی در کنار گولسیانی باشد.
گولسیانی که از فیزیک خوبی برخوردار است، طی  سال‌های اخیر یکی از گلزن‌ترین مدافعان لیگ برتر بوده است. اواگرچه در فصل هفدهم موفق به گلزنی برای ذوب‌آهن نشد ولی طی چهار فصل اخیر به ترتیب 5، 4، 2، 4 بار برای نساجی مازندران و سپاهان موفق به ثبت گل شده  است.
این بازیکن گرجستانی طی 5 سال اخیر که در فوتبال ایران حضور داشته، حداقل 16بازی طی فصل انجام داده و ثبات خوبی از خودش به نمایش گذاشته است. البته طی این سال‌ها و همینطور آخرین حضور آسیایی گولسیانی شاهد فراز و نشیب‌هایی از سوی او بوده‌ایم و حالا باید دید این بازیکن در پرسپولیس و زیر نظر یحیی گل‌محمدی چه عملکردی ارائه خواهد کرد.
پس از دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی، این سومین بازیکنی است که یحیی گل‌محمدی در پنجره تابستانی لیگ بیست و دوم از سپاهان که یکی از رقبای اصلی پرسپولیس در مسیر قهرمانی به شمار می‌رود، شکار کرده است.»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. ظاهرا باز هم پرسپولیس قراره درگیر بدهی های پرداخت نشده و جریمه های سنگین و محرومیت بشه. این همه هزینه از کجا تامین میشه؟ آیا وزارت ورزش نظارتی دارد؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا