مهاجرت علی کریمی به دبی برای همیشه؟!

مهاجرت علی کریمی به دبی تازه‌ترین خبری است که پیرامون جادوگر فوتبال ایران و هافبک سابق باشگاه پرسپولیس و بایرن مونیخ دست به دست می‌شود.

به گزارش انصاف ورزشی، علی کریمی بازیکن خوش تکنیک سالهای نه چندان دور فوتبال ایران همواره یکی از ورزشکارانی بوده است که واکنش‌های تندی نسبت به رویدادهای اجتماعی مختلف داشته است که همین موضوع گاها برای او دردسرهایی را نیز ایجاد کرده است.

کریمی سال 99 در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت کرد و شعار مبارزه با فساد در فوتبال را نیز سر داد اما انتخابات را با آرای بسیار کمی به پایان رساند تا عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شود؛ ریاستی که زیاد به عزیزی خادم هم وفا نکرد و او مدتی بعد از این سمت عزل شد.

جادوگر فوتبال ایران روزگار خوشی را در کشور امارات و تیم الاهلی دبی گذراند روزگاری که نهایتا با پیوستن شماره 8 به بایرن مونیخ به پایان رسید. کریمی اما همواره از علاقه خود به دبی برای زندگی سخن گفته است و حالا «خبرورزشی» در خبری از مهاجرت علی کریمی به دبی آن‌هم برای همیشه سخن گفته است.

مهاجرت علی کریمی به دبی برای همیشه؟!

این رسانه در این باره نوشت:

«او به تازگی ویزای دائمی اقامت در کشور امارات را دریافت کرده و برهمین اساس به همراه خانواده برای همیشه به دُبی کوچ کرده است. بر اساس آخرین اخبار شماره ۸ سابق تیم ملی، بایرن مونیخ و پرسپولیس هم اکنون در دُبی به سر می‌برد.»

گفتنی است این برای مرتبه دوم است که موضوع مهاجرت همیشگی علی کریمی از ایران در رسانه‌ها مطرح می‌شود و در مرتبه اول که به تیرماه 99 بازمی‌گردد، شماره 8 محبوب سابق تیم ملی ایران این موضوع را تکذیب کرد. حال باید دید واکنش علی کریمی به خبر تازه مهاجرتش چیست.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا